“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 23 Eylül)

Vefat edenler (Bugün 23 Eylül)
  23 Eylül 2019

        1- Kıbrısçık İlçemiz Kılkara Köyü halkından Merhum Mustafa TURĞUT ve Zeliha TURĞUT’un oğlu, Zeyneti TURĞUT’un eşi, Haşmet TURĞUT, Mustafa TURĞUT, Halime GEYHAN ve Ayşe Turan KAYRANCIOĞLU’nın abileri; Ertaş TURĞUT, Savaş TURĞUT, Hatice ULUIŞIK ve Nurten KOCADAĞ’ın babaları; Hüsnü TURĞUT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Aktaş Mahallesi Hamamcıoğlu Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Gerede İlçemiz Zeyneller Köyü'nden Kemal, Adalet ve Merhum İbrahim Ataman'ın babaları emekli İmam; İlyas ATAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün saat 12.00'de Orta Mahalle Cumhuriyet Caddesi'ndeki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak cenaze namazından sonra Zeyneller Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

         3- Eski aktarlardan Merhum Rafet ve Müşerref Arslan’ın Oğlu, Adnan Arslan’ın Kardeşi, Ayhan Arslan, Nurcan, Türkan ve Nurhan’ın Abileri, Nezaket Arslan, Ahmet ve İbrahim Akbaş’ın kayınbiraderi Olcay ve Tuncay Arslan’ın amcaları, Sevil, Seçil, Emel, Sibel ve Savaş Akbaş’ın Dayıları; Rıdvan ARSLAN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi yarın (24 Eylül Salı) Kalıcı Konutlar Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı’nda defnedilecektir. 

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak