BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 20 Eylül Cuma)

Vefat edenler (Bugün 20 Eylül Cuma)
  20 Eylül 2019

        1- Özbolu Otobüs İşletmesi eski Kaptanlarından Kemal, Cafer ve Nuray DEMİRCAN’ın babaları, Uğur ŞENER’in kayınpederi, Derya, Gizem, Aysun, Serdar DEMİRCAN’ın dedeleri, Merhum Hacer DEMİRCAN’ın eşi; İsmail Hakkı DEMİRCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Yeşil Camii'de kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Tarakçı Köyü Ferdinler Mahallesi halkından Merhum Mustafa KARAMAN ve Merhume Şefika KARAMAN’ın oğlu, Hacer KARAMAN’ın eşi, Hülya, Şenol KARAMAN ve Süheyla ÖZKONUKÇU’nun babaları; Ayfer KARAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Tarakçı Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir

       3- Tahir KAYA’nın babası, Ahmet ÇETİNKAYA’nın kayınpederi, Abdullah Adem, Erdem KAYA ve Kerem ile Ekrem ÇETİNKAYA’nın dedeleri, Banaz İmam Köyü halkından Çakır Hoca ismiyle bilinen Hafız; Mehmet KAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Banaz İmam Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- Kuzörendağlı Köyü halkından Afer DANIŞMAN’ın kızı, İdris DANIŞMAN’ın gelini, Hakkı DANIŞMAN’ın eşi; Meliha DANIŞMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kuzörendağlı Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       5- Gerede İlçemiz Yakakaya Köyü'nden Mustafa ve Merhum Kemal Mutlu’nun Babaları, Yüksel ve Serkan Mutlu’nun dedeleri, Arif Hınçal’ın Kayınpederi, Doğan Hınçal’ın Dedesi; Ahmet MUTLU vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün saat 12:00 de Dayıoğlu Mahallesi Akasya Sokak no:22 deki evinden alınarak Yeni Camide Kılınacak cuma ve Cenaze namazı sonrası Yakakaya Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

      6- Gerede İlçemiz Eymür Köyü'nden Orta Mahalle'den kahveci Zeki Bican'ın babası, Tapu Sicil Müdürü Mehmet Yıldız'ın kayınpederi, Tabak esnaflarından Ahmet Bican'ın amcası, İsmail Bican'ın dedesi, Tabak esnaflarından; İsmail BİCAN vefat etmiştir.       

        Cenazesi bugün saat 12:00 da Orta Mahalle Vuslat Sokak'taki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Eymür Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

        7- Gerede İlçemiz Göynükören Köyü'nden Mustafa, Sefer ve Kemalettin Soykan'ın babaları, Bayram ve Recep Soykan'ın amcaları; Hacı Niyazi SOYKAN vefat etmiştir.

         Cenazesi Göynükören Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Göynükören Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak