BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 17 Eylül Salı)

Vefat edenler (Bugün 17 Eylül Salı)
  17 Eylül 2019

       1- Gerede İlçemiz Mangallar Köyü İmreşe Mahallesi'nden Dursun Erdem’in Babası, Selahattin Erdem’in abisi, Nazif ve Nizamettin Erdem’in amcaları; Yaşar ERDEM vefat etmiştir.

        Cenazesi Mangallar Köyü İmreşe Mahallesi'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Mangallar Köyü İmreşe Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:15’de Yeni Cami Önünden araç kaldırılacaktır.

        2- Mengen İlçemiz Merhum öğretmenlerinden Afif YÜCEL’in eşi; Münire YÜCEL vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Teberikler Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

       3- Gökpınar Köyü Sinir Mahallesi halkından Mustafa OLUTEPE’nin eşi, Şeref, Müşerref, Mükerrem, Mustafa ve Nurşen’in anneleri; Hnife OLUTEPE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Büyük Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Baltalı Köyü Kütükçüler Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

       4- Güneyfelakettin Köyü halkından Merhum Raşit ve Ayşe YILGÜNDÜZ’ün oğlu, Müşerref YILGÜNDÜZ’ün eşi, Serkan, Aysel, Serap’ın babaları Merhum Durmuş, Durgız,Cemali, İsmail ve Nazmi YILGÜNDÜZ’ün ağabeyi; Sami YILGÜNDÜZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Güneyfelakettin Köyü, Demirciler Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  Saat 15:00 de Sümer Düğün Salonu önünden araç kaldırılacaktır.

      5- Kuzörenemirler Köyü halkından Sakine DANIŞMAN’ın eşi, Sinan, Selim, Ramazan DANIŞMAN ve Nurten KESKİN’in babaları; Fahrettin DANIŞMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Kuzörenemirler Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  • ahmet yaman17 Eylül 2019 . 11:26

   allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak