BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 15 Eylül Pazar)

Vefat edenler (Bugün 15 Eylül Pazar)
  15 Eylül 2019

        1- Gerede İlçemiz Ağızörengüney Köyü'nden Hacı Hamdi Büke’nin Hanımı, Şevket ve Metin Büke’nin anneleri, Osman ve Mehmet Esen’in Kayınvalideleri, Cevat Büke’nin Yengesi; Zeliha BÜKE Vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Ağızörengüney Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Ağızörengüney Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00’de Yeni Cami Önünden araç kaldırılacaktır.

        2- Küçükberk Mahallesi halkından Merhum İrfan ACAR’ın eşi, Recep, Şaban, Mustafa ACAR ve Aysel YILDIRIM’IN anneleri; Nazife ACAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

        Cenazesi bügün Küçükberk Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

        3- Dörtdivan İlçesi Çetikören Köyü halkından Afer ve İbrahim AHÇIOĞLU’nun babaları; Cemal AHÇIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

        Cenazesi bugün Dörtdivan İlçesi Çetikören Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- Sultan Köyü halkından Rabiye, Sabriye, Zehra ve Selami PEKCAN’ın babaları; Kazım PEKCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Sultan Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak