BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 13 Eylül Cuma)

Vefat edenler (Bugün 13 Eylül Cuma)
  13 Eylül 2019

        1- Dörtdivan İlçesi Cemaller Köyü halkından Merhum Mehmet GÜNDOĞDU’nun eşi, Halit, Bayram, İsmail GÜNDOĞDU’nun anneleri, Sedat, Mehmet, Sefa’nın babaanneleri; Naciye GÜNDOĞDU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Dörtdivan İlçesi Cemaller Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cuma namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- İzzet Baysal Mahallesi halkından Döndü KOÇAK’ın eşi, İbrahim GÜL ve Şükran KOÇAK’ın babaları; Cuma KOÇAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün İzzet Baysal Mahallesi Özayan Camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Gerede ilçemiz Kayısopran Köyü'nden Hacı Hasan Erdem'in gelini, Selahattin Erdem'in eşi; Hatice ERDEM vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Kayısopran Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Kayısopran Köyü mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 16:00'da Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

        4- Seben Kuzgölcük Köyü halkından Arif SAYGI’nın eşi, Recep ve Murat SAYGI, Melahat EROL, Yıldız ORHAN, Hamiyet AYDIN’ın anneleri; Seyyide SAYGI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Kuzgölcük Yayla Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra yayla mezarlığına defnedilecektir.

        5- Akçaalan Köyü halkından Nadiye FİDAN’ın eşi, Hüseyin, İbrahim, Mustafa FİDAN, Aysel GÜL, Yüksel GÜRBÜZ’ün babaları; Ahmet FİDAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Akçaalan Köyü Aşağı Mahalle Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak