Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Yaylalardaki kaçak yapılar yıkıldı

Yaylalardaki kaçak yapılar yıkıldı
  11 Eylül 2019

  Dörtdivan ilçemiz Hacetler ve Karaçayır Köylerinin yaylalarında devlet arazisi ...

  Yaylalardaki kaçak yapılar yıkıldı

        Dörtdivan ilçemiz Hacetler ve Karaçayır Köylerinin yaylalarında devlet arazisi üzerine yapılan kaçak yapılar emniyet tedbirleri altında Dörtdivan İlçe Özel İdare ekipleri tarafından yıkıldı.

          Bolu’nun Dörtdivan ilçesine bağlı Hacetler yaylasında 1, Karaçayır yaylasında 4 vatandaşa ait devlet arazisi üzerine yapılmış kaçak yapıların yıkılması için karar çıkarıldı. Alınan karar sonrasında yaylalarda bulunan kaçak yapıların yıkımı için jandarma ekipleri geniş güvenlik önlemi aldı. Dörtdivan İlçe Özel İdare ekiplerince başlayan yıkım işlemi 3,5 saatin ardından sona erdi. Yıkım sırasında herhangi bir olay yaşanmadı.

         Bolu İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan açıklamada, bölgenin huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik yapılan operasyonlar ve halkın desteği ile güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız devam edeceğini bildirildi.

  • SALİ ÖZCAN12 Eylül 2019 . 21:46

   BOLU YAYLALARINDA KAÇAK YAPILAŞMA HIZ KAZANMIŞ TIR YAYLALARDA KÖYLÜ HAYVAN OTLATACAK YER BIRAKMIYOR YER KAZANMAK UGRUNA GELİŞİGÜZEL, MANTAR GİBİ BİNA YAPILIYOR, ÇARE BULUNMALI YAYLALAR DA BİTİYOR.
  • vatandaş12 Eylül 2019 . 13:11

   Boludaki yaylaların kaçak yapıları ne olacak.
  • Köylü12 Eylül 2019 . 08:46

   Gariban köylününküleri yıkmak kolay . Gidin boğazdaki kaçak villaları bykoz korusunnaki villaları yıkın da alkışlayalım.
  • İSMAİL TURHAN11 Eylül 2019 . 23:29

   HAYVANCILIK YAPANLARA NEDEN VERİLSİN YAYLALAR, BİRİ MANTIK LICA AÇIKLASIN, BEN HAYVANCILIK YAPIYORUM EEE YAYLADA İSTEDİĞİM YERE EV YAPARIM, VARMI BÇYLE BİR DÜNYA UYANIK KÖYLÜ, VATANI SEN Mİ KURTARDIN LOYN.
  • bolulu11 Eylül 2019 . 21:27

   beşpınar milli parkının yanında örecek köyü kutçular yaylasına akp li asıye isimli bayan ev yaptı. ona da bakacak mısınız,
  • Metin.Celık11 Eylül 2019 . 17:39

   Dördtivan ve Gerede ilçelerimiz Milliyetçi ve Muhafazakarların Tavan Yaptığı seçmenlerle dolu. Adamlar Ne yapacak kardeşim Hayvancılık Yapıyorlar Tamam devletimiz Yıkmış ama onlar da bundan böyle Akp benzeri partilere oy vermezler siz yıkım kararları almadan önce siyasete danıştınız mı EYYY Dörddivanlı Kardeşim Adam gelir Garsoniye için Villa Yapar ses çıkaran olmaz ama sen Hayvan otlatmak için Yayla evi Yapıyorum diye ev yaparsan o da olmaz

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak