BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 10 Eylül Salı)

Vefat edenler (Bugün 10 Eylül Salı)
  10 Eylül 2019

        1- Mudurnu İlçesi Göllüören Köyü halkından Merhum Mehmet ÖZCAN’ın eşi, Dursun ÖZCAN ve Zennur CAN’ın anneleri, Mustafa, Mehmet KORKMAZ ve Nezaket DEMİRPEK’in kardeşi; Ayşe Binnaz ÖZCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Mudurnu Göllüören Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        2- Alpağut Mahallesi halkından Merhum Mehmet ÇOŞKUN’un eşi, Yılmaz ÇOŞKUN’un annesi; Şaziye COŞKUN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Düzce Yeniyurt Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

      3- Mengen İlçemiz Başyellice Köyü Karacaağaç Mahallesi'nden; İsmail BİŞİRGEN vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Başyellice Köyü Karacaağaç Mahallesi'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından ile mezarlığında defnedilecektir.

       4- Gerede İlçemiz Hasanlar Köyü'nden Mustafa Güldemir’in Babası, Mehmet Talha ve Enes Güldemir’in Dedesi, Kurban Aygün ve Lokman Gülmez’in Kayınpederi; Hayrettin GÜLDEMİR Vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün Hasanlar Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Hasanlar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00 de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

        5- Gerede İlçemiz Dayıoğlu Mahallesi'nden Minareci Mustafa Usta'nın oğlu, Abdullah Halıcı, Hanım, Emine, Aysel ve Özgenin Babaları Milli Eğitim Şefi Ömer Kadri Günel, Ömer Erdoğan ve Mustafa Kibar’ın Kayınpederi Emekli Öğretmen; Necmettin HALICI vefat etmiştir.

          Cenazesi bugün Saat 12:00’de Dayıoğlu Mahallesi Mevlana Sokak'taki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Mircekiraz Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

         6- Düzce Ford Görür ve Görür Çekyat sahiplerinden, Vasfi GÖRÜR ve Feti GÖRÜR’ün babaları, Enes Hüseyin GÖRÜR ile Sefa GÖRÜR’ün dedeleri; Hüseyin GÖRÜR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Düzce Üçyol Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         7- Bolu Yayladınlar Köyü halkından Merhum Şerafettin AYDOĞAN’ın eşi, Hamiyet DEMİR, Mesut, Mahmut ve Hamiyet AYDOĞAN, Hilkmet ÖZIŞIK, Nimet BOZKURT’un anneleri; Hatice AYDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Yayladınlar Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         Saat 15:00 de Beşkavaklar Mahallesi Bayram sokak Bahçeşehir Sitesi önünden araç kaldırılacaktır.

        8- Seben İlçesi Kozyaka Köyü halkından Merhum Abdullah TÜRKCAN’ın eşi, Merhum Gülizar ÖZDEMİR İftadiye ÖZDEMİR, Merhum Hürriyet TÜRCAN’ın anneleri; Hatice TÜRKCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Yeni Geçitveren Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Borazanlar Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak