Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

 “Zonguldak Belediyesi” yazılı rögar kapakları Bolu'da olması şaşırttı!

 “Zonguldak Belediyesi” yazılı rögar kapakları Bolu'da olması şaşırttı!
  5 Eylül 2019

  “Zonguldak Belediyesi” yazılı rögar kapakları Bolu'da olması şaşırttı! Bolu’nun ...

          “Zonguldak Belediyesi” yazılı rögar kapakları Bolu'da olması şaşırttı!

            Bolu’nun bazı cadde ve sokaklarda bulunan “Zonguldak Belediyesi” yazılı rögar kapakları birçok soruyu da beraberinde getirdi. Cadde de yürüyen vatandaşlar, “Zonguldak Belediyesi” yazılı rögar kapaklarını görünce şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar.

        A+A-Günboyu / Zonguldak

         İzzet Baysal Caddesi’nden Şemsiyeli Sokak olarak bilinen sokağın birleştiği nokrada “Zonguldak Belediyesi” yazılı rögar kapaklarını gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar.Uzun zamandır çalınan rögar kapaklarıyla kamuoyunu meşgul eden Bolu Belediyesi, önümüzdeki günlerde ‘Zonguldak Belediyesi’ yazılı rögar kapaklarıyla gündemi meşgul edeceğe benziyor. Belediye Meclisi’nin ilk toplantısında Cumhuriyet Halk Partili (CHP) Meclis üyesi Ahmet Fidan rögar kapaklarının çalındığını ve satıldığını iddia etmiş ve bu konu kamuoyunda uzun süre tartışılmıştı. Daha sonra belediyeden yapılan açıklamada bazı rögar kapaklarının bulunduğunu ve konunun araştırıldığı söylenmişti. Belediyenin bu açıklamasından sonra sokaklarda “Zonguldak Belediyesi” yazılı rögar kapaklarının konulması beraberinde kuşkuları da getirdi.

   

  • bolululu7 Eylül 2019 . 11:33

   zonguldak belediyesi olunca ne oluyormuş lağım mı kaçırıyor, her derdimiz bitti logar kapakları niye bolu belediyesi değil vay vay vay ne önemli bi mevzuuuu bravooo diğer konuları unuttuk değil mi ne aşamada neoldu diye okuduk vay öyle vay böyle bitti gitti bi şunların sonuçlarını bilsek logar kapaklarına kadar neler olmuş şimdiye kadar bolu belediyesinde acaba
  • demir5 Eylül 2019 . 22:15

   ne olmuş yanı zonguldak olun ca nihayetin de parayla satın almamış mı hiç yoktan oğlunun fabrıkasından satın almamış ya diğer leri gibi
  • İskender Kaleli5 Eylül 2019 . 20:36

   Şu memlekette belediyelerde çalışan bir sürü mühendis var ama rögar kapaklarını doğru düzgün yapan bir belediye ne yazık ki yok. Çok mu zor bu rögar kapaklarını yola sıfır yapmak ve çevresini güzelce doldurmak?
  • Cöle5 Eylül 2019 . 20:22

   Zonguldak belediyesi Tanju ya bedel karşılığı reklam olarak vermiş...
  • Turist5 Eylül 2019 . 20:07

   Zonguldak belediyesinden satın alınmış olamazmı

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak