BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 5 Eylül Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 5 Eylül Perşembe)
  5 Eylül 2019

       1- Yakabayat Köyü halkından, Burhan ÇELEN’in eşi, Abdullah ve İnci ÇELEN Songül TAŞMAN’ın anneleri. Turgut. Cihan ve Fatma ÇELİK’in kardeşi. Merhum Kazım ve Huriye ÇELEN’in gelini; Aysel ÇELEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Yakabayat Köyü Apalar Mahallesi Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Seben İlçesi Hoçaş Köyü halkından, Meryem BAĞCIOĞLU’nun eşi, Faruk BAĞCIOĞLU, Ferruh KURUPLU’nun babaları, Fahrettin BAĞCIOĞLU’nun ağabeyi; Asım BAĞCIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Hoçaş Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Gerede İlçemiz Sipahiler Köyü'nden Merhum Recep Yılmaz’ın torunu kahveci Vahip Yılmaz’ın kızı; Hacer YILMAZ vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün Sipahiler Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Sipahiler Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00'da Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

        4- Akpınar Mahallesi halkından, Seyhan, Handan, Hatice, Emrah, Erdoğan, Binnur, Hicran, Gökhan, Alihan ERDEM’in babaları emekli Polis memuru; Ahmet ERDEM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Fatih Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak