BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 3 Eylül Salı)

Vefat edenler (Bugün 3 Eylül Salı)
  3 Eylül 2019

       1- Aktaş Mahallesi halkından Merhume Fatma ve Merhum Razi Bostancıoğlu’nun evlatları, Merhume Şükufe Ersoy’un Ağabeyi, Merhume Huriye Bostancıoğlu’nun Eşi, Afife Mirci’nin Babası, Savaş Mirci’nin Kayınpederi, Teresa ve Uygar Tünay’ın Dedesi, Hitit Ailesi'nin Sevgili Enişteleri ve Dedeleri; Ankara Hastanesi Eski Başhekimi ve Dahiliye Şefi Doktor Şükrü BOSTANCIOĞLU’nu (1922-2019) kaybettik.

        Cenazesi bugün Siteler Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Kabristanı’na defnedilecektir. 

       2- Kıbrısçık İlçesi Bölücekkaya Köyü halkından, Halim KARADAŞ’ın eşi, Ulaş KARADAŞ, Nihal AYTAR ve Meral ACAR’ın anneleri, Özgül KARADAŞ, Volkan AYTAR ve Vural ACAR’ın kayınvalidesi; Nezahat KARADAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Bölücekkaya Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Gerede İlçemiz Gerede Nüfus Müdürü Dörtdivan Ortaköy'den Mevlüt Çimen’in abisi, Sanayi esnaflarından Recep Çimen’in babası, Furkan Çimen’in dedesi; Hasan Hüseyin ÇİMEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Dörtdivan Ortaköyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Dörtdivan Ortaköyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 15:30’da Gerede Cumhuriyet Meydanı'ndan araç kaldırılacaktır.

       4- Gerede İlçemiz Yeşilvadi Köyü'nden Durmuş Civelek’in Annesi, Osman ve Mehmet Civelek’in Babanneleri, Gerede Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Sinan Civelek’in Babaannesi; Hacı Seher CİVELEK vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün Yeşilvadi Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Yeşilvadi Köyü'ne defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 16:00 da yeni cami önünden araç kaldırılacaktır.

        5- Kındıra Köyü halkından Aşağısoku Mahallesi'nde ikamet eden Sabire ARAN’ın eşi, Gürcan ve Ercan ARAN, Rukiye YILMAZ, Nihal SERÇE’nin babaları; Yusuf ARAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Hacı Nakkaş Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Aşağısoku Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

        6- Dörtdivan İlçesi Ortaköy halkından Gerede ilçe Nüfus Müdürü Mevlüt ÇİMEN’in ağabeyi, Mustafa ve Recep ÇİMEN’in babaları; Hasan Hüseyin ÇİMEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Ortaköy Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        Saat 15:00 de Merkez Durak yanından araç kaldırılacaktır.

       7- Mudurnu İlçesi Dolayüz Köyü halkından İsmail, Emine, Fatma GÜÇLÜ’nün anneleri; Zehra GÜÇLÜ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Dolayüz Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

      8- Bolu Çele Bağışlar Köyü Kadılar Mahallesi halkından Merhum Hacı Niyazi Kaptan'ın eşi, Radife Kaya, Ayşe Akkaya, Raşit Kaptan ve Süreyya Arslan'ın anneleri; Hacı Fatma KAPTAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi yarın (04.09.2019 çarşamba günü) Bağışlar Köyü Kadılar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak