BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 2 Eylül Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 2 Eylül Pazartesi)
  2 Eylül 2019

       1- Kaynaşlı İlçesi Dipsizgöl Köyü halkından, Şahinde ÇOŞKUN’un eşi, Zekeriya ve Osman ÇOŞKUN’un babaları, Zeki ve Ömer ÇOŞKUN, Aynur KORKMAZ’ın dedeleri; Ali ÇOŞKUN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Dipsizgöl Köyü Merkez Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Karamanlı Mahallesi halkından, Rıfat YERLİKAYA’nın eşi, Emine YILMAZ, Mürvet MORKOÇ, Fazlı DİNÇER, Mithat YERLİKAYA’nın anneleri; Hayriye YERLİKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Yeşil Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        3- Aktaş Mahallesi halkından Merhume Fatma ve Merhum Razi Bostancıoğlu’nun evlatları, Merhume Şükufe Ersoy’un Ağabeyi, Merhume Huriye Bostancıoğlu’nun Eşi, Afife Mirci’nin Babası, Savaş Mirci’nin Kayınpederi, Teresa ve Uygar Tünay’ın Dedesi, Hitit Ailesi'nin Sevgili Enişteleri ve Dedeleri; Ankara Hastanesi Eski Başhekimi ve Dahiliye Şefi Doktor Şükrü BOSTANCIOĞLU’nu (1922-2019) kaybettik.

        Cenazesi yarın (3 Eylül Salı) Siteler Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Kabristanı’na defnedilecektir. 

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak