Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

SÜRKAP Üyeleri Bolu Vali V. Ahmet Atılkan'ı ziyaret etti 

SÜRKAP Üyeleri Bolu Vali V. Ahmet Atılkan'ı ziyaret etti 
  1 Eylül 2019

  SÜRKAP Üyeleri Bolu Vali V. Ahmet Atılkan'ı ziyaret etti ...

        SÜRKAP Üyeleri Bolu Vali V. Ahmet Atılkan'ı ziyaret etti 

        Sürdürülebilir Kalkınma Dernekleri Platformu “SÜRKAP” Üyeleri Bolu Vali Vekili Ahmet Atılkan'ı ziyaret ettiler.  

        Bolu Sürdürülebilir Kalkınma Derneği BOSKAD Derneğinin öncülüğünde bir araya gelen SÜRKAP Platformu Dernekleri ve Platform Başkanı Mehmet Bilgin, BOSKAD Dernek başkanı Eyüp Ahi ve yönetimi, Ankara Sürdürülebilir Kalkınma Derneği ANSKAD Başkanı Metin Alparslan ve yönetimi, Akçakoca Sürdürülebilir Kalkınma Derneği AKSÜKAD Derneği Başkanı Asaf Öztürk ve yönetimi, Polatlı Kıbrıscık Sürdürülebilir Kalkınma Derneği POSKAD Dernek Başkanı İsmail Celbiş ve yönetimi, Göynük Sürdürülebilir Kalkınma Derneği GOSKAD Dernek Başkanı Nesrin Özer ve yönetimi, Kıbrıscık Sürdürülebilir Kalkınma Derneği KISKAD Derneği adına Başkan Yardımcısı Afer Bilgin ve yönetimi, Mudurnu Sürdürülebilir Kalkınma Derneği MUSÜKAD Dernek Başkanı Fulya Karaaslan ve yönetimi, Mengen Sürdürülebilir Kalkınma Derneği MESKAD Dernekği başkanı Mehmet Özdemir ve yöneticileri ile Ankara Bolu Girişimci Kadınlar Derneği Başkanı Aynur Arabacıoğlu ve yönetimi Bolu Vali Vekili Ahmet Atılkan'ı makamında ziyaret ettiler. 

  Ziyarette dernek üyeleri önce kendilerini tanıttı. Sonra SÜRKAP Platformunun Danışmanı Demet Ağaoğlu Sürdürülebilir Kalkınma Derneklerinin kuruluş amacını anlattı. SÜRKAP Platformunun Başkanı Mehmet Bilgin de Platformun bölgemize olumlu katkılar sunacağını belirterek görüş alışverişinde bulundu. 

        Bolu Vali Vekili Ahmet Atılkan da SÜRKAP Platformu için tavsiyelerde ve STK’ların öneminden bahsetti. 

        Sürkap Başkanı Mehmet Bilgin yönetim adına Bolu Vali Vekili Ahmet Atılkan'a Türkiye ve Ankarayı simgeleyen gümüş tabak hediye etti. 

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak