BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 31 Ağustos Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 31 Ağustos Cumartesi)
  31 Ağustos 2019

        1- Alpağut Mahallesi Halkından Merhum Salih Gider'in Eşi; Rafet, İsmail ve Rıfat GİDER’in anneleri, Orhan, Gürhan, Serkan, Hakan ve İlker GİDER’in Babaanneleri, Mustafa, Ferhat ABAT ve Melahat SAKARYA’nın halası; Melek GİDER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Alpağut Mahallesi Yukarı Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Alpağut Mahallesi Mezarlığı'nda defnedilecektir.

      2- Karacayır Mahallesi halkından, Kezban AYDIN’ın eşi, Dilek MENEP ve Ümit AYDIN’ın babaları, Şeyma ve Alican’ın dedeleri; Ali AYDIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi bugün Sinop Erfelek’te kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

     3- Kındıra Köyü halkından, Hacer BAŞARAN’ın eşi, Hatice, Elif, Engin BAŞARAN’ın babaları, Şerafettin, Halil ÖZKAN’ın yeğeni, Merhum Kındıralı Sünnetcinin torunu, Merhum İbrahim SARIER’in damadı, Adem, Ayhan, Mustafa, Abdullah SARIER ve Emine KORKMAZ’ın enişteleri, Yukarı Çarşı esnaflarından terzi; BEŞİR BAŞARAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Kındıra köyü Ericek Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- Gerede İlçemiz Süller Toklar Köyü halkından, Merhum Eşref Çetin'in eşi, Veysel ve Kemal Çetin'in anneleri; Döndü ÇETİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

       Cenazesi bugün Süller Toklar Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Süller Toklar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 16:00'da Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

        5- Seyit Mahallesi halkından, Ayşe MOTUR’un eşi, Tezcan, Zübeyde, İsmail ve Emel’in babaları, Cevat YILDIZ ve Fazıl MERDAN’ın kayınpederi, Sakarya İlköğretim Okulu'ndan emekli Müdürü Recep YILDIZ’ın Bacanağı; Mustafa MOTUR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Seyit Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

  • Sabriye _ Mustafa Aksoy 31 Ağustos 2019 . 22:48

   ALLAH RAHMET EYLESIN MUSTAFA AMCA MEKANIN CENNET OLSUN
  • Recep YILDIZ31 Ağustos 2019 . 15:33

   ALLAH MEKANLARINI CENNET EYLESIN.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak