BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 28 Ağustos Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 28 Ağustos Çarşamba)
  28 Ağustos 2019

       1- Kültür Mahallesi halkından, Çiçek, İpek, Songül, Filiz ve Hıdırşeyhler Köyü İmamı Dursun Murat VURAL’ın babaları; Mehmet VURAL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Fatih Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Seben İlçesi Gerenözü Köyü halkından Merhum Mustafa ATALAY’ın eşi, Nuri, Ruhi, Lütfi ve Lütfiye ATALAY’ın anneleri, Nezaket, Mahide ve Fatma ATALAY’ın kayınvalideleri; Kadriye ATALAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Seben Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Gerenözü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Gerede İlçemiz Ortaca Köyü Kadimler Mahallesi halkından Orhan Sargı'nın annesi, Belediye personelinden Hasan Aslan'ın teyzesi; Saniye SARGI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Ortaca Köyü Kadimler Mahallesi'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Ortaca Köyü Kadimler Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.   

         Cenazeye gitmek isteyenler için saat 15:30'da Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

        4- Alpagut Mahallesi halkından Şerife ve Merhum İlyas KARAMANLIOĞLU’nun oğlu, Nezaket KARAMANLIOĞLU’nun eşi, Hakan, Canan ve Esra KARAMANLIOĞLU’nun babaları, Abdullah ve İsmail KARAMANLIOĞLU’nun kardeşi, Kerim KARAMANLIOĞLU’nun amcası; İbrahim KARAMANLIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Alpagut Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Alpagut Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak