BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 27 ağustos Salı)

Vefat edenler (Bugün 27 ağustos Salı)
  27 Ağustos 2019

        1- Karamanlı Mahallesi esnaflarından Berber Oktay SUALP’in annesi; Gönül SUALP Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Karamanlı Mahallesi Yeşil Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Salıbeyler Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Köroğlu Mahallesi halkından Merhum Kemal ve Merhume Kadriye ÖZKAN’ın oğlu, Emine Hatun ÖZKAN’ın eşi, Kadriye CANER, Kemal ÖZKAN ve Fatma CANER’in babaları; Cemalettin ÖZKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Dörtdivan İlçesi Çalköy Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Tepecik Mahallesi halkından Huriye MAVİ’nin eşi, Ümit, Serkan ve Serdar MAVİ’nin babaları; Arif MAVİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Tepeck Mahallesi Müftülük karşısı Akşemseddin Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

        4- Topardıç Köyü halkından Ayşe HIRACAOĞLU’nun eşi, Sadık, Mehmet, Tenzile, İrfan ve Nejla HİRACIOĞLU’nun babaları; Niyazi HIRACAOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Topardıç Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       5- Kılıçarslan Mahallesi halkından Merhum İlyas YILDIZ’ın eşi, hal pazarı esnafnalarından balıkçı Hakan YILDIZ’ın, Beyhan ÇAPUR ve Ceyhan CESUR’un anneleri; Hatice YILDIZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kaynaşlı İlçesi Sarıçökek Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       6- Gerede İçemiz Kapaklı Köyü halkından Merhum Cemali Bulut'un eşi, Dursun ve Ramazan Bulut'un anneleri, Ahmet Çelik, Metin Ekici, Muharrem Demir ve Durmuş Kurnazaslan'ın kayınvalideleri; Refika BULUT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kapaklı Köyü Dere Mahallesi'nde kılınacak cenaze namazı sonrası Kapaklı Köyü Dere Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00'de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

        7- Mengen İlçemiz Karacalar Köyü halkından Emine SOMAY’ın eşi, Pazarköy emekli esnaflarından Naci BODUR’un eniştesi; Sadi SOMAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

        Cenazesi bugün Karacalar Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecek.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak