BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 26 Ağustos Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 26 Ağustos Pazartesi)
  26 Ağustos 2019

        1- Tarakçı Köyü halkından Fahrettin ACAR’ın eşi, İmran KAVCIOĞLU, Orhan, Yahya ve İsmail ACAR’ın anneleri, Kenan KAVCIOĞLU’nun kayınvalidesi; Nazmiye ACAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Tarakçı Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

      2- Gerede İlçemiz Mukamlar Köyü halkından Ali Babayiğit'in kardeşi, Hüdai, Erkan ve Orhan Babayiğit'in babaları; Kurban BABAYİĞİT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

         Cenazesi bugün Mukamlar Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Mukamlar Köyü Mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00'de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

       3- Borazanlar Mahallesi halkından Merhum Hüseyin Fehmi FİDAN ve Merhume Sabire FİDAN’ın oğlu, Merhume Bedia FİDAN’ın eşi, Metin FİDAN, Çetin FİDAN ve Esin ERATALAR’ın babaları, Mert ERATALAR’ın kayınpederi; Ali Mete FİDAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Borazanlar Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4- Nallıhan İlçesi Danışment Köyü halkından Müsamettin KARATEKE’nin eşi, Gülden KARATEKE, Şaban KARATEKE, Fatma ÖZTÜRK ve Vildan DEMİR’in anneleri; Ayşe KARATEKE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Nallıhan İlçesi Danişment Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         5- Kaynaşlı İlçesi Dipsizgöl Köyü halkından Sabri KILIÇ’ın eşi, Bilgin, Sezgin ,İsmail ve Osman KILIÇ’ın anneleri; Safinaz KILIÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Dipsizgöl Köyü Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         6- Gerede İlçemiz Çoğullu Köyü halkından İsmail Kurt'un eşi, Saim Kurt'un annesi, Gerkonsan'dan emekli Mehmet Kurt'un yengesi, Şeref Yüksel, İrfan, Ayhan ve Ahmet Tabak'ın teyzeleri; Atike KURT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

         Cenazesi saat 12:00'de Seviller Mahallesi Kubilay Sokaktaki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çoğullu Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00'de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

       7- Gerede İlçemiz Geçitler Köyü halkından Recep ve Osman Yıldız'ın babaları, Belediye'den emekli kepçeci Kemal'in dayısı, telefoncu Cafer Başer'in dedesi; Hacı Şaban YILDIZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Geçitler Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Geçitler Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00'de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

        8- Borazanlar Mahallesi halkından Merhum Ahmet ve Merhume Fatma YILDIZ’ın oğlu, Cengiz YILDIZ’ın kardeşi, Saadet YILDIZ’ın eşi, Semih ve Yeşim YILDIZ’ın babaları; Levlent YILDIZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Borazanlar Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra mahalle mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak