BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 24 Ağustos Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 24 Ağustos Cumartesi)
  24 Ağustos 2019

       1- Mengen Teberikler Köyü halkından; Ali İhsan ÖZTURAN (Topçu Ali) Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Teberikler Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Kılıçaslan Mahallesi halkından Fatma YILMAZ ve Merhum Mehmet YILMAZ’ın oğlu, Neslihan YILMAZ’ın eşi, İlhan ve İmran YILMAZ’ın babası, Murat ve Emine YILMAZ’ın kardeşi, Karayolları'ndan emekli; İlhan YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kılıçaslan Mahallesi Merkez Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

       3- Nurten CEBE’nin eşi, Elif GÜNGÖR, Muhammet Emin ve Muhammet Erdi CEBE’nin babası, Köy Hizmetleri'nden emekli; Ekrem CEBE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kültür mahallesi Fatih Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       4- Gerede İlçemiz Samat Köyü halkından Kayışlar'ın Ali ve Merhum Ekrem Kayışlı'nın Anneleri Mustafa Kayışlı'nın Babannesi; Kamile KAYIŞLI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Samat Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Samat Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00’da Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

         5-Gerede İlçemiz Çayören Köyü halkından Kazım Gülen’in eşi, Şeref Gülen ve Fatih Gülen’in Anneleri, Bahattin Gülen, Nazif Gülen ve Bahtiyar Gülen’in yengeleri; Şerife GÜLEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Yeniçağ Merkez Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Çayören Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

        6- Seben İlçesi Değirmenkaya Köyü halkından Şaban ve Emine MEŞHUR’un oğlu, Rabia MEŞHUR’un eşi, Oktay MEŞHUR ve Nurgül AKDENİZ’in babası, Necmettin MEŞHUR’un kardeşi, Aydın AKDENİZ ve Sibel MEŞHUR’un kayınpederi; Osman MEŞHUR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak