BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 21 Ağustos Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 21 Ağustos Çarşamba)
  21 Ağustos 2019

       1- Bahçelievler Mahallesi halkından Nebahat TEMEL’in eşi; Sabri TEMEL Hakkın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Borazanlar Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Gölyüzü Mahallesi halkından Emin Ticaretin kurucusu, Sabahat ABAY’ın eşi, Emin ABAY, Emine FİDAN ve Nimet BİLDİK’in babası; Hatice ABAY, İbrahim FİDAN ve Ziya BİLDİK’in kayınpederi; Hacı Cemali ABAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Demirciler Köyü Hcıbeyler Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Mudurnu İlçesi Ordular Köyü halkından Safiye KAHRAMAN’ın eşi, Şükran, Şükriye ve Adem KAHRAMAN’ın babaları; İsmail KAHRAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Mudurnu İlçesi Ordular Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- Gerede İlçemiz Kitirler Mahallesi halkından Gülepserler'den Merhum Şoför Hayrettin Demir'in oğlu, Hastane personelinden Hasan Demir'in kardeşi, Merhum Hatice Sargın'ın abisi, Vehbi ve Fehmi Demir'in yeğenleri; İsmail DEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün saat 12:00'de Kitirler Mahallesi Dayılar Sokaktaki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir.

       5- Gerede İlçemiz Samat Köyü halkından Orman İşletme Müdürlüğü personeli Orhan Doğangün'ün babası; Mustafa DOĞANGÜN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Samat Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Samat Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00'de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak