BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 19 Ağustos Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 19 Ağustos Pazartesi)
  19 Ağustos 2019

         1- Merhum Hüsniye Orhuner'in Eşi, Enis ve Ender Orhuner'in Babası, Endüstri Meslek Lisesi Emekli Teknik Öğretmenlerinden; Haydar ORHUNER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığı'nda defnedilecektir.

        2- Karaçayır Mahallesi halkından emekli öğretmen Merhum Ahmet Necmettin EVREN’in eşi, Ali Necip EVREN, Nermin ÖZDÖKÜCÜ, Aysel DERE, Neriman AYYÜREK, Yüksel ALTUNDEMİR ve Ayten TABAĞ’ın anneleri. Şerife EVREN, Ayhan ÖZDÖKÜCÜ, Nurettin DERE, Hamdi AYYÜREK, Saim ALTUNDEMİR ve Gürol TABAĞ’ın kayınvalideleri; Kadriye EVREN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Gökçesu Beldesi Elemen Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Sağlık Mahallesi halkından Merhume Fatma YÜKSEL’in eşi, Celal, Mehmet, Şeref, Berat, Beşir ve Zikri YÜKSEL’in babaları; Cevat YÜKSEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Kaynaşlı İlçesi Yeniyurt Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- Mengen İlçemiz Yumrutaş Köyü halkından Merhum Mehmet GEDİK’in oğlu, Bayram GEDİK’in abisi; Süleyman GEDİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Yumrutaş Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak