BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Kurban bağışlarınız için en doğru adres !

Kurban bağışlarınız için en doğru adres !
  9 Ağustos 2019

  ZİÇEV Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı Bolu Şubesi – Dağkent Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nin bağışlarınız için en doğru adreslerden biri olduğunu öneriyoruz.  

           Kurban bağışlarınız için en doğru adres !
           Birçok kurum ve kuruluşun Kurban Bayramı öncesi halkımızın kurban bağışlarına talip olarak birbiri ile adeta yarışa girdiği şu günlerde, BolununSesi Gazetesi olarak bizde ZİÇEV Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı Bolu Şubesi – Dağkent Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nin bağışlarınız için en doğru adreslerden biri olduğunu öneriyoruz.  
         ZİÇEV Bolu Şubesi Başkanı Zuriye Doğanuz, üç farklı şekilde kurban bağışlarını kabul ettiklerini belirterek; “Vakfımıza yapılan bağışlarla zihinsel yetersiz çocuklarımıza en iyi şekilde eğitim ve rehabilitasyon hizmeti vermeye çalışıyoruz. Arsasının bağışından okulun yapımına kadar, okulumuz açıldıktan sonra da yine hayırsever vatandaşlarımızın bağışlarıyla ve gönüllü vakıf üyelerimiz ile birlikte hizmetimizi özveriyle sürdürüyoruz.
         Vakıf yönetim kurulu olarak Kurban Bayramı öncesinde aldığımız karar doğrultusunda vatandaşlarımızın kurban bağışlarını üç farklı şekilde kabul edebileceğiz. Dileyen vatandaşlarımız;
        Vakıfbank Bolu Şubesi, Hesap No: 00158007287835447
         IBAN No: TR550001500158007287835447

          No'lu hesap numaralarına bir kurban için 700 TL para yatırarak para yardımında bulunabilirler. Veya yine aynı miktarda para yatırarak kurbanı bizim kesmemizi isteyebilirler. Ya da kendi kestikleri kurbanlarından ayırdıkları bağış etlerini Dağkent'teki okulumuza getirerek bağışta bulunabilirler. Vatandaşlarımız bilgi için 0-374-255 12 11veya 0530 775 94 00 - 0505 291 03 33  No'lu telefonlardan bizlerle irtibat kurabilirler” dedi. 
          
         Doğanuz okul hakkında da bilgi vererek hizmetlerini şöyle sıraladı;               
         “Kurumumuzda; aşağıdaki tanılardan bir veya birkaçına sahip eğitilebilir, öğretilebilir düzeydeki çocuklarımıza özür grubuna göre eğitim verilmektedir.
        Mental Retardasyon (zihinsel gerilik)
        Öğrenme Güçlüğü
        Konuşma Bozukluğu
        Hiperaktivite
        Otizm
        Down Sendromu
        Motor Retardasyon
        Spastik Engelliler (cerebral palsy)
        Kas Hastalıkları
        Uygulanan Eğitim Programları
        Merkeze kaydı yapılan öğrencilerimiz, yapılan değerlendirme sonucunda belirlenen amaçlara yönelik olarak uygun programlara yerleştirilir. Bu programlar;
         İlköğretim Okulu Orta Düzeyde Öğrenme Yetersizliği (Eğitilebilir) Olan Çocuklar Eğitim Programı
         İlköğretim Okulu Ağır Düzeyde Öğrenme Yetersizliği(Öğretilebilir)Olan Çocuklar Eğitim Programı
         Fiziksel Gelişim Programı (Fizyoterapi)
         Merkezimizde, bu programlar doğrultusunda tam gün grup eğitimi, seanslı bireysel eğitim, seanslı grup eğitimi verilmektedir.

  • Ulay Karakoç10 Ağustos 2019 . 14:00

   Sevgili Kamuran Bey , Bolu 'nun Sesi gazetesinde ZICEV 'in Bolu Şubesinin tanıtımını yapan õnemli bir haber yayınlamıştır.Kendisine teşekkür ediyorum.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak