Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 7 Ağustos Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 7 Ağustos Çarşamba)
  7 Ağustos 2019

        1- Ovadüzü Mahallesi halkından Merhum Kemal VAROL ve Nebahat VAROL’un oğlu, Güllü VAROL’un eşi, Sedat ve Vedat VAROL’un babalar; Sinan VAROL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Ovadüzü Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        2- Çayır Köyü halkından Merhum Fahri GÜNAYDIN Merhume Hacer GÜNAYDIN’ın oğlu, Güler GÜMÜŞOĞLU, Gülşen DEMİRKESEN, Nurşen GÜNAYDIN’ın babaları, Yukarı çarşı esnaflarından Terzi; Nuri GÜNAYDIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çayır Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Alpağut Mahallesi halkından Sabahat DAVARCIOĞLU’nun eşi, Ümran YURTSEVEN ve Neşe KAYA’nın babaları, Ahmet YURTSEVEN ve İsmail KAYA’nın kayınpederi, Sefa YURTSEVEN, Emre ve Ece KAYA’nın dedeleri; İsmail DAVARCIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Alpağut Mahallesi Yukarı Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra mahalle mezarlığına defnedilecektir.

  • Musatafa Aksoy Îsvec Stoc7 Ağustos 2019 . 19:37

   Terzi Nuri Günaydin vefatina cok üzüldüm benim terzimdi allah rahmet eylesin mekanin cennet olsun ailesinin sevenlerinin basi sagolsun

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak