Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Alaaddin Yılmaz Boluspor’da işe mi başladı?

Alaaddin Yılmaz Boluspor’da işe mi başladı?
  4 Ağustos 2019

  Diğer taraftan parası olmadığı imajını verebilmek adına, “15 yıl başkanlık yaptı 1 otomobil alacak parası bile yok” desinler diye Bolu halkına karşı sırf görüntü olsun diye böyle bir yol izlendiği gelen bilgiler arasında.

        Alaaddin Yılmaz Boluspor’da işe mi başladı?

        Boluspor’un kiralık olarak kullandığı 34 SB… plakalı otomobilin sürekli direksiyonunda görülen Bolu Belediyesi eski Başkanı Aladdin Yılmaz’ın Boluspor’da işe başladığı söyleniyor.

        Boluspor Başkanı Necip çarıkçı ile aralarından su sızmayan Alaaddin Yılmaz’ın Boluspor’da işe başlamış olabileceği yolunda söylentiler artarken, diğer taraftan parası olmadığı imajını verebilmek adına, “15 yıl başkanlık yaptı 1 otomobil alacak parası bile yok” desinler diye Bolu halkına karşı sırf görüntü olsun diye böyle bir yol izlendiği gelen bilgiler arasında.

         Hatırlanacağı gibi 15 sene önce Alaaddin Yılmaz ve o tarihte milletvekili seçilen Başak Yapı firmasından ortağı Mehmet Güner’in iş yerlerinin bile kendi isimleri üzerine değil, hanımlarının adına olması toplum tarafından yadırganmış ve dedikodu konusu olmuştu.

        BolununSesi Gazetesi olarak Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı’ya soruyoruz;

        Alaaddin Yılmaz’ı Boluspor Kulübü’ne işe mi aldınız? Aldıysanız hiçbir sporculuk vasfı olmayan Alaaddin Yılmaz’ı kulüpte top toplayıcısı olarak mı değerlendireceksiniz?

        Alaaddin Yılmaz’ı Boluspor Kulübü’nde işe almadı iseniz, Belediye başkanlığı bittiği günden beri, kirası Boluspor Kulübü tarafından ödenen Renault Megan otomobili ne amaçla kendisine tahsis ettiniz?

        Bu millet Boluspor’a para verirken, Necip Çarıkçı Boluspor’un paralarını keyfine göre istediği gibi kullansın diye mi veriyor?

  • Ali ihsan7 Ağustos 2019 . 19:47

   Bu emekli olmus parası pulu var bu adamı neden calıştırıyorsunuz işsiz boluda ne insanlar var evine ekmek götürsün yapmayın Bolu spor yönetimi bu bir terbiyesizliktir haber doğruysa
  • bolu beyi6 Ağustos 2019 . 08:55

   parasımı yokmus .....allah allah oglunun yanına gıtsın tavuk cıftlıgıne ..ya da dıger ogluna işletmesını verdıgı kalıcı kontlardakı ozel okula oda mudurluk yapsın jeepe bınsın ne gerek var megana .
  • hasan5 Ağustos 2019 . 12:05

   bıktık .yeter artık.
  • sabahattin5 Ağustos 2019 . 01:10

   Allatin Ylmaz öyle böyle görevini tamamladı . fakat anlamadığım yolsuzluk var hırsızlık var yok şöyle yapıldı yok böyle oldu diyenler şunu niye demiyor. yeni Başkana ve Ekibine yahu üstelik sen Hukukçusun şimdiye kadar kaç dosya hazırlayıp savcılığa verdin bunu niye gimse sorgulamıyor kimseden ses yok hep dedikodu gerçeklerle yüzleşelim artık millet bekliyor hesap sorulacaktı kuru sıkı atmakla olmuyor gün gelir sizede birileri hesap sorar
  • çevreci4 Ağustos 2019 . 12:21

   sızmanın usulünü bilecen
  • Öz bolulu4 Ağustos 2019 . 09:54

   Şimdiye kadar belediye spordandamı daha fazlası yendimi hiç hesabı kitabı varmı acaba soranı sorgusu varmı savaş abak bas bas bağırdı kim dinledi hey bolum hey ufakların hesabı vardır büyüklerin olmaz nedense baklava yemeden hüküm giyen çocuk gibi selametle
  • mustafa4 Ağustos 2019 . 09:51

   inşallah doğrudur. daha beter ol. boluya verdiğin zarar,vatandaşın ahı, ak partiyi bitirdin iki yakan yan yana gelmesin. dünyalığınızı ortğınla beraber yaptınız, inşallah boğazınızda kalır, sizden çıkmazsa coluğunuzda çocuğunuzdan çıksın.
  • Sebenlı4 Ağustos 2019 . 05:41

   Alatt'n yilmaz Bolunn goredugu gorecegi en kötü belediye başkanıdır. Çok çalışmıştır diyenler kendine göre haklı olabilir. Ama o kadar çok yeri bilinçsizce hoyratça bozdu yaptı ki düzeltmesi çok uzun zaman alacak. Vizyonsuz kısa vadeli işlerle dolu 15 yıllık süreci. yaylada yaptığı kaçak villasından aldığı dairelere oğluna yaptırdığı kümeslerden diğer oğlunun engelli okuluna kadar hepsinin araştırılması lazım..
  • numan4 Ağustos 2019 . 04:33

   Ağa milletle kafa buluyor, kaç ay oldu chp liler estiler gürlediler yolsuzluk molsuzluk dediler ortada tıs yok bir ik gaz alma haberi şu et bu araç bitti...hepsi birbirinin kankası Bolulu da avunup dursun
  • Ismailkazanoglu3 Ağustos 2019 . 19:23

   2 side akp. 2 side paranin nerde oldugunu iyibilir. Selamlar.
  • Bolulueskikamyoncu3 Ağustos 2019 . 18:36

   Ikiside aynipartili vardirbirbildikleri. Selamlar.
  • şaşmaz3 Ağustos 2019 . 14:40

   ikinzde aynı kefedesiniz demekki sizin sizden başka kimseye yarolmıcanızı millet öğrensin
  • H Ö3 Ağustos 2019 . 09:52

   Adamsın KAMURAN kardeşim sende olmasan bu işler meydana çıkmaz. Gazeteciyiz diye memleketette hava atanların hemen hepsi YALAKALIKTAN başka birşey yazmıyor
  • aLloDdini LamBazotti3 Ağustos 2019 . 04:41

   " Kirik Düşler " isimli serkeş, aklın ve onu destekleyen beynin ve vicdanın da varsa birazcık edep yahu, yok, bunlardan mahrumum diyorsan yorumunu da al ve bir daha gelmemek üzere defol bu sayfadan...........
  • Deyalla3 Ağustos 2019 . 01:52

   Carukcu, Alüddün e vefa borcunu ödeye deyalla. :)
  • Kirik dusler2 Ağustos 2019 . 22:50

   Yapmayin etmeyin boluya 15 yil hizmet etmis bir belediye baskanini bu kadarda yerden yere vurmayin,sizler aynisini tanju baskanin arkasindanda yaparsiniz baskanliga secildi gider dedigimiz adamlar terfi aldi karilari evde yemek yapmiyodu belediyenin kesesinden hergun karinlarini doyuruyolardi tanju beyde baskan oldu ilk yaptigi serkan ilgazi surup arkasindan 13 kisinin yeri degistirmek oldu digerleri hala pasalar gibi mevki makamda oturuyo aladdin gitti baskan sende artik uyan
  • Hidayet Varlı2 Ağustos 2019 . 18:46

   Çek elini Boluspor'umuzdan..
  • Bolulu2 Ağustos 2019 . 16:56

   Otoparklara para ödemeyelim uyan Bolu Boluspor adı altında ne işler çeviriyorlar vah Bolu vah
  • Kamil2 Ağustos 2019 . 16:37

   Adamlar alışmışlar babasının malı gibi kullanmaya. Camiye gidip hocanın arkasında duruverince bütün günahlarının affoluvereceğini sanıyorlar.
  • boşuna mı destek 2 Ağustos 2019 . 16:37

   Bizde bolulular olarak boluspora yardım yaparken faydamız oluyor zannediyoruz bunların cebine gidiyormuş. haram olsun

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak