Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler (Bugün 24 Temmuz Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 24 Temmuz Çarşamba)
  24 Temmuz 2019

        1- Köprücüler Köyü Halkından Merhume Hatice KARAKAŞ’ın eşi, İsmail KARAKAŞ ve Merhum İbrahim KARAKAŞ’ın babaları; Mehmet KARAKAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Köprücüler Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- İlimiz esnaflarından Sanat Perde'nin sahibi Mustafa ŞİMŞEK’in babası, Maarif Müfettişi Ali ŞİMŞEK’in kardeşi; Hasan ŞİMŞEK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Gerede Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çayören Güney Köyü'nde defnedilecektir.

       3- Kozlu Köyü Halkından Merhume Mükerrem TOPÇU’nun eşi, Ülviye, Selami, ve Sedat TOPÇU’nun babaları; Hüseyin TOPÇU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi Bugün Sağlık Mahallesi Küplüce Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Kozlu Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       4- Mudurnu İlçesi Çepni Köyü Halkından, Antalya da ikamet etmekte olan, Sabahattin ve Rabia YÜKSEL’in oğlu, Emrullah ÖZCAN’ın yeğeni, Elif YÜKSEL’in eşi; Soner YÜKSEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi Bugün Sümer Mahallesi Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon