Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler (Bugün 19 Temmuz Cuma)

Vefat edenler (Bugün 19 Temmuz Cuma)
  19 Temmuz 2019

        1- Dörtdivan İlçesi Ortaköy Halkından Huriye ÇELİKSOY’un eşi, Adnan, Hakkı ve İmdat ÇELİKSOY’un babaları; Muharrem ÇELİKSOY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi Bugün Ortaköy Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

           Cenaze için saat 11:00 de Tabaklar Mahallesi Acar Sokakta ki evinin önünden araç kaldırılacak.

       2- Aşağısoku Mahallesi Halkından Merhum Cemil SEZER’in eşi, Mustafa ve Celil SEZER, Müzeyyen ÇINAR, Sibel BİLGİ, Mükerrem DEMİRTAŞ’ın anneleri; Safure SEZER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi Bugün Aşağısoku Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Aşağısoku Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Mudurnu Feruz Köyü Halkından Merhum Salih YILDIZ’ın eşi, Mehmet, Mustafa, Niyazi, Cengiz, Hacer, Zehra ÇELİKCAN’ın anneleri; Safiye CENGİZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

  Cenazesi Bugün Feruz Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         Cenaze için saat 11:00 de Müftülük karşısı Erbay Market önünden araç kaldırılacaktır.

        4- Paşaköy Mahallesi Halkından Rafet KİREMİTÇİ’nin eşi, Emine AKBAY, Ayşe KAYMAN, Sevim BÜYÜKGÜLEN’in anneleri, Mehmet AKBAY, Mustafa KAYMAN, Şeref BÜYÜKGÜLEN’in kayınvalidesi; Nermin KİREMİTÇİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi Bugün Paşaköy Mahallesi Eniştebey Camiinde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığı'na defnedilecektir.

        5- Bolu Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü Personeli Ramazan YALÇINLI’nın annesi; Rukiye YALÇINLI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi Bugün Gerede Merkez Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Bahçedere Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon