BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 15 Temmuz Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 15 Temmuz Pazartesi)
  15 Temmuz 2019

        1- Bahçelievler Mahallesi halkından, emekli öğretmen Merhum İsmail ENGİN’in eşi, Ziraat Bankası Emekli Müdiresi Nermin ÖZTURAN’ın annesi, emekli öğretim üyesi İlhan ÖZTURAN’ın kayınvalidesi, İzzet Baysal Tıp Fakültesi'nden Doç. Dr. Kutay ÖZTURAN, Prof. Dr. Berfu DEMİR ve Bolu Ağız Diş Sağlığı doktorlarından Semra ÖZTURAN’ın anneannesi, Emekli ebe; Ayşe Saime ENGİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Kürkçüler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- İhsaniye Mahallesi halkından Dr. Mehmet BİRGÖREN’in eşi, Dr. Serdar ve Dr. Sinan BİRGÖREN’in anneleri, Sevcan ve Filiz BİRGÖREN’in kayınvalidesi, Selin, Serçin, Yağmur ve Dr. Hayal BİRGÖREN’in babaannesi; Yurdanur BİRGÖREN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Sultan Köyü halkından Hacer KARAKAŞ’ın eşi, Muharrem KARAKAŞ, Rahime AKÇAN, Sema SUCU ve Hamiyet CAN’ın babaları, Veysel KARAKAŞ ve Emine KOLAY’ın abisi, Muhterem ve Muhittin KARAKAŞ’ın dedeleri; Mustafa KARAKAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

           Cenazesi bugün Sultan Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak