BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 10 Temmuz Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 10 Temmuz Çarşamba)
  10 Temmuz 2019

        1- Çamyayla Köyü Değirmenözü Mahallesi Halkından Merhum İhsan YAMAN ve Merhume Ratibe YAMAN’ın oğlu, Orman Bölge Müdürlüğü'nden emekli Sevim YAMAN’ın eşi, Emre ve Engin YAMAN’ın babaları, Müşerref VURAL’ın kardeşi, Orman Bölge Müdürlüğünden emekli; İbrahim YAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi Bugün Gölyüzü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Değirmenözü Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Seben Çarşı Mahallesi halkından Şerife ÖZDEMİR’in eşi, Sündüz YILDIRIM, Fatma ÖZÇELİK, Emine KOYUNCU, Ayşe KARAMAN ve Ümit ÖZDEMİR’in babaları, Mustafa ve Arif ÖZDEMİR’in ağabeyi; Ali ÖZDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi Bugün Seben Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra merkez mezarlığına defnedilecektir.

         3- Borazanlar Mahallesi Halkından Merhum Mustafa KOCABAŞ’ın eşi, Saim ve Orhan KOCABAŞ’ın anneleri, Selim, Nilgün, Mustafa, Anıl, Sude Esma KOCABAŞ’ın babaanneleri; Emine KOCABAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi Bugün İzzet Baysal Mahallesi Özayan Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Kürkçüler Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4- Bolu İzzet Baysal Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Müdürü Ayhan VURAL’ın babası, Sanayide Ahmet Usata da çalışan, Muharrem VURAL’ın, Gerede Vakıf Bank Şubesinde çalışan Şerif’e SİPAL’in babaları; İsmail VURAL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Gerede Yeni Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Aydınlar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

  • bedrettin KARAMAN10 Temmuz 2019 . 11:17

   ibrahim yaman ....ALLAH RAHMET EYLESİN...BAŞSAĞLIĞI dili YORUM...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak