Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Bolu Belediyesi’nde görev değişimi

Bolu Belediyesi’nde görev değişimi
  9 Temmuz 2019

  Tanju Özcan, kendi partilileri tarafından yöneltilen; “şoföründen başka hiç kimseyi değiştirmedi” şeklindeki yoğun eleştiriler sonrasında 3,5 ay sonra ilk değişiklikleri yaptı. 

        Bolu Belediyesi’nde görev değişimi
        Göreve geldiği günden bu yana daire müdürlüklerinde hiçbir değişikliğe gitmeyen Belediye Başkanı Tanju Özcan, kendi partilileri tarafından yöneltilen; “şoföründen başka hiç kimseyi değiştirmedi” şeklindeki yoğun eleştiriler sonrasında 3,5 ay sonra ilk değişiklikleri yaptı. 
         Belediye’deki daire müdürlükleri değişikliği ile ilgili yapılan açıklamada şöyle denildi; 
        “Bolu Belediyesi Zabıta İşleri Müdürlüğü ile Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne yeni atamalar gerçekleştirildi.  Bugün yapılan atamalar sonucu Zabıta İşleri Müdürü’ne Fikret Er, Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne Emrah Güler getirildi. Önceki müdürlerimiz Hamdi Öztürk ve Koray Kolludemiroğlu’na teşekkür eder, görevi devralan Fikret Er ve Emrah Güler’e başarılar dileriz.
          Bolu Belediyesi’nde ayrıca, geçtiğimiz haftalarda Basın Yayın Birim Sorumluluğuna Ergin Yönet, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü’ne Özcan Güngören, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne ise Songül Akman atanmıştı.
   

  • Salih...11 Temmuz 2019 . 21:35

   Arkadaşlar ben dört yıl zabıtalık yaptım. Fikret arkadaşım en az yirmi yıllık zabıta.Üniversite mezunu...Zabıta müdürü elbette tecrübeli ve içeriden birisi olmalı.
  • Çetin Karakan10 Temmuz 2019 . 19:49

   Zabıtadaki adamın cemaat toplantılarına katıldığını çalışanlar iyi bilir. Başka adam mı bulamadı başkan. Bu adamlardan fayda gelmez, iyi işleri bile sabote ederler, dikkat ! Bu güne kadar hiç kimseye danışılmadı mı ? Başkanı yanıltanlar kimler ?
  • tarçın10 Temmuz 2019 . 19:23

   CHP Bolu il Başkanı hangi sıfat ve yetgi ile belediye meydanıa resmi arabalar hariçi araba alınmazken mersedes otosuyla nerdeyse belediye kapısına kadar girip istediği yeri park gibi kulanıyor yahu bu nasıl bir saygısızlık hemen hemen her gün oralarda inanmıyan takip etsin
  • Erguvan10 Temmuz 2019 . 11:28

   Daha cok varmıdır ki acaba Belediye de, zamanında Mv aday adayı olacak kadar Politize olmuş yöneticier filan? Merak ettim şimdi.!
  • Metin.Celık9 Temmuz 2019 . 20:19

   İsabetli bir atama olmuştur. Siyaset . İktidarın Nimetlerinden Faydalanmak için yapılmalımıdır Ben bunu bilmem ancak, son yıllarda AKP iktidarları Bütün kadroları değiştirip kendi adamlarını her yere atamışlardı Bolu Belediyesini de CHP Kazandığına göre o halde bu değişiklikler çok daha önce Yapılmalıydı. Bedediyede daha değeştirilecek çok şey var Adam Formen esasen Belediye işçisi Kim gariban ahmet mehmet hadi bakalım ya kendisi kiralık araçla cirit atı

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Çatı Tamiri