BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 3 Temmuz Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 3 Temmuz Çarşamba)
  3 Temmuz 2019

        1- Çatakören Köyü halkından Merhum Emin AKBAL’ın eşi, Nazire TURAN, Nedim AKBAL, Şerife TURAN’ın anneleri, Nebahat, Sebahat, Yusuf AKBAL’ın babaanneleri; Naile AKBAL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi Bugün Çatakören Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

      2- Seben İlçesi Güneyce Köyü Halkından, Fatma KAHRAMAN’ın eşi, Güler CEYLAN, Mustafa KAHRAMAN, Adnan KAHRAMAN’ın babaları eski nakliyecilerden; Mehmet KAHRAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Dağkent Mahallesi Yurdaer Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.   

         3- Yeni Akçakavak Köyü halkından İsmail, Hacer, Ahmet, Şükrü, Ziya, Rukiye, Zeynep EROĞLU’nun babaları, Saniye EROĞLU’nun eşi, Gölyüzü Camii'nden emekli imam;  Hacı Tahsin EROĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Balcı Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Yeni Akçakavak Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4- Tekke Işıklar Köyü halkından, Filiz AYENE, Tuba ve Mustafa BAŞKALYONCU’nun Babaları Efeoğlu lakaplı; Mehmet BAŞKALYONCU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi Bugün Öksüz Tekke Camii'nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Yozgat Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

        5- Seben Hoçaş Köyü Halkından, Mehmet ÇELİK’in babası Bülent ve Levent ÇELİK’in dedesi; Şükrü ÇELİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi Bugün Hamamcıoğlu Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak