Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

7 kişi gözaltına alındı

7 kişi gözaltına alındı
  1 Temmuz 2019

  Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) yönelik düzenlenen operasyon kapsamında 7 şüpheli gözaltına alındı.

        7 kişi gözaltına alındı        

         Bolu merkezli Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) ve 6 ilde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) yönelik düzenlenen operasyon kapsamında 7 şüpheli gözaltına alındı.

         Alınan bilgiye göre, Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından FETÖ/PDY’nin Türk Silahlı Kuvvetlerine (TSK) sızmış üyelerinin tespiti amacıyla yürütülen soruşturma devam ediyor.

        Soruşturma kapsamında Bolu merkezli Ankara, Gaziantep, İstanbul, Aksaray, Hatay ve KKTC’de 1 muvazzaf üsteğmen, 1 muvazzaf astsubay, daha önce açığa alınan 1 yüzbaşı ve 1 astsubay, 2 ihraç askeri öğrenci, 1 ihraç astsubay, “mahrem imam” oldukları değerlendirilen ByLock kullanıcısı 1 sivil ve aktif görevde 1 polis memuru olmak üzere 9 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.

        Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince düzenlenen eş zamanlı operasyonda 7 şüpheli gözaltına alındı.

  • Hayri zamanında 7 Temmuz 2019 . 23:45

   Hayri zamanında görevden alınan 2 rektör yardımcısı da Hayri ve Fetöcülerin kumpasıyla görevden alındı. Adamlar korktuklarından başlarına daha kötü şeyler gelir diye koktuklarından seslerini çıkaramadılar. Bu adam pekiş nasıl dışarda serbest geziyor.
  • Eski rektör nerde5 Temmuz 2019 . 14:27

   Üniversiteye 200 tane seçme süzme fetöcüyü bizatihi arayıp bulan yerleştiren rektör, yardımcsı bahdar ve genel sekreter nerede. Onlar neden suçlanmıyor. Onlar neden aklanıyor... bunların ayrıcalığı nedir. Tıp fakültesi Diş fakültesi baştan ayağa fetöcü doluydu bu kadarı tesadüf mü Kütük ev tesadüf mü.. Rektör hocaları tek tek arayıp baskı yapıyordu bazılarıda jurilerde onlara en güzel hizmeti sunuyordu. Bu adamlar halan üniversite senatosunda görev

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Çatı Tamiri