Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Elektrikli bisikletten geriye demir yığını kaldı

Elektrikli bisikletten geriye demir yığını kaldı
  1 Temmuz 2019

  Elektrikli araçların garajlara çekilmemesi ve şarjda bırakılmaması gerekiyor

         Elektrikli bisikletten geriye demir yığını kaldı       

         Bolu’da bir bina altındaki garajda şarjdaki akülü bisikletin alev alması ile çıkan yangında akülü bisiklet kullanılamaz hale geldi. Garajda yanıcı başka bir mataryelin bulunmaması büyük bir faciayı önledi.

          Olay Beşkavaklar Mahallesi Sarıgül Sitesi B Blok altında bulunan garaj ve depo olarak kullanılan kısmında meydana geldi. Elektrikli Bisikleti ile bir süre dışarıda zaman geçiren sahibi garaj kısmına park ederek şarja taktığını beyan etti. Apartman sakinlerinden edinilen bilgiye göre Garaj kısmında bir patlama meydana geldiği daha sonra ise olayı itfaiye ye haber verdiklerini belirttiler. Olay yerine gelen Bolu İtfaiye Müdürlüğü ekipleri yanan Elektrikli Bisiklete müdahale ederek yangını büyümeden önledi.

         10 GÜN GEÇMEDEN 2.ELEKTRİKLİ BİSİKLET YANGINI!

          Elektrikli Bisiklet olaylarında 10 günde ikinci yangın meydana gelirken daha önce de Kültür Mahallesi'nde bulunan bir apartmanda faciadan dönülmüştü. Apartman sakinleri bu araçların garajlara çekilmemesi ve şarjda bırakılmamasını dile getirdiler. Yangın sonrasında kullanılamaz hale gelen Elektrikli bisiklet hurdaya ayrılırken Polis olay ile ilgili soruşturma başlattı.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Çatı Tamiri