BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 1 Temmuz Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 1 Temmuz Pazartesi)
  1 Temmuz 2019

        1- Aktaş Mahallesi Halkından Merhum Kamil KAYA’nın eşi, Merhum İsmail DOĞAN, İbrahim Şükrü DOĞAN, Merhume Emine ÖZÇELİK, Hacer ÖZÇELİK’in ablaları, Mustafa ve Muzaffer, KAYA, Sevim DURAN ve Sevinç VAROL’un anneleri; Şeref KAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi Bugün Aktaş Mahallesi Burhanbey Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Oğulduruk Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Mahmut DEMİRTAŞ’ın eşi, Bayram, Uğur ve Nermin DEMİRTAŞ’ın anneleri, Yücel, Elif,Orhan ve Serkan DEMİRTAŞ’ın anneanneleri; İsmihan DEMİRTAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi Bugün Değirmenbeli Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Susuzkınık Köyü Halkından Emine GÜRER’in eşi, Seyfettin, Celalettin, Hacer, Şeref ve Müşerref'in babaları; Mustafa GÜRER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi Bugün Susuzkınık Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        4- Sağlık Mahallesi Halkından, Çorum İskilip Sorgun Köyü'nden, Esat, Yüksel, Bayram, Beyhan UĞUR’un anneleri, Merhum Cafer UĞUR’un eşi; Senem UĞUR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur

           Cenazesi Bugün Hacı Mahmut Ercek Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

         5- Ulumescit Köyü Halkından Merhum İsmail YAMAN’ın eşi, Mehmet YAMAN, İsmet, Naciye, Nimet’in anneleri, Osman ÖZPELİT’in kardeşi; Hafize YAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi Bugün Ulumescit Poyrazlar Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektit.

        6- Kıbrısçık İlçesi Çökeler Köyü Halkından, Hasan Hüseyin ARSLAN’ın eşi, Sevinç, Melike, Çağlar ARSLAN’ın anneleri; Medine ARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi Bugün Kıbrısçık İlçesi, Çökeler Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak