Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler (Bugün 26 Haziran Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 26 Haziran Çarşamba)
  26 Haziran 2019

        1- Avşar Köyü Gidiriş Mahallesi Halkından, Mehmet BİLGİ’nin eşi, Yasin BİLGİ, Yasemin BERİSPAK’ın anneleri; Aysel BİLGİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.                    Cenazesi Bugün Kültür Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Kıbrısçık İlçesi Kılkara Köyü Halkından Yukarısoku İğnesi Mahallesi sakinlerinden Merhum Rasim  ERCAN ve Huriye ERCAN’ın kızı, Musa KABASAKAL’ın eşi, Nevin KABASAKAL, Hatice ÇELİK, Uğur KABASAKAL ve İzzet Baysal Caddesi esnaflarından, Araf Kafe’nin sahibi Ümit KABASAKAL’ın anneleri; Hurinaz KABASAKAL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi Bugün Yukarısoku İğnesi Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

         3- Çatakören Köyü Halkından Merhum Naciye ÖNAL’ın eşi Celal, Cahit, Ahmet ÖNAL ve Ayşe DİNÇER’in babaları; Kemal ÖNAL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi Bugün Çatakören Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  • ÖZDEMİR ARZUHAL26 Haziran 2019 . 11:05

   VEFAT EDENLERE ALLAH'TAN RAHMET, DOST VE YAKINLARINA SABIRLAR DİLERİZ.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon