“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 25 Haziran Salı)

Vefat edenler (Bugün 25 Haziran Salı)
  25 Haziran 2019

       1- Taşoluk Köyü Halkından Hamiye TOSUNOĞLU’nun eşi, Yahya, Yusuf ve Esra TOSUNOĞLU’nun babaları, Halit ve Mehmet TOSUNOĞLU’nun kardeşi, Sanayi esnaflarından kaportacı; Mustafa TOSUNOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi Bugün Taşoluk Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        2- Seben İlçesi Çeltikdere Köyü Halkından Safure CAN’ın eşi, Üniversite hastanesinde Diyabet Hemşiresi Satı CAN ve Üniversite hastanesi personeli Saadet CAN ÇİÇEK’in babaları, Doç Dr. Ercan ÇİÇEK’in kayınpederi, Kaan ve Can ÇİÇEK’in dedesi; Bilal CAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Özayan Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        3- Kılıçarslan Mahallesi Halkından Merhum Ormancı Vasfi YILDIZ’ın eşi, Murat, Mustafa, Nezahat YILDIZ’ın anneleri; Nazile YILDIZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.         Cenazesi Bugün Kılıçarslan Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

         4- Çıkınlar Mahallesi Halkından Mustafa ve Hesna ERBAY’ın kızı, Şevket Döndü ERBAY ile Merhum Salih, Fatma ERBAY’ın torunları; Sude İkbal ERBAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi Bugün Çıkınlar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak