BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 24 Haziran Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 24 Haziran Pazartesi)
  24 Haziran 2019

          1- Borazanlar Mahallesi Halkından, Gülten TABAĞ’ın eşi, Gürkan, Gülşen, Gürcan TABAĞ’ın babaları, Erhan, Ercan, Göktuğ, Kutay ve Nurgül TABAĞ’ın dedeleri; Zeki TABAĞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi Bugün Borazanlar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Dörtdivan İlçesi Çetikören Köyü Halkından, Fatma ÖZTÜRK’ün eşi, Ramazan ÖZTÜRK’ün babası, Ali ÖZTÜRK’ün oğlu, Zeliha ve Meryem GÖROĞLU’nun kardeşi; Yaşar ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Dörtdivan İlçesi Çetikören Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Tekke Işıklar Köyü Halkından Merhum Mehmet KARASU’nun eşi, Mevlüt ve İsmail KARASU, Hacer YAMAN, Emine DURSUN, Fatma ÖZKUL ve Şerife ÜNAL’ın anneleri, Kemal GÜLEN’in ablası; Emine KARASU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.           Cenazesi Bugün Tekke Işıklar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        4- Mengen İlçemiz Küçükkuz Köyü Avlanlar Mahallesi halkından Cemal KANSU’nun yengesi; Fatma KANSU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Küçükkuz Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

        5- Mengen İlçemiz Bölükören Köyü halkından Merhum Zekayi ÖZGÜN’ün oğlu; Mustafa Kemal ÖZGÜN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Bölükören Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak