Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Ana su hattı patladı, bazı mahallelerde sular kesilecek

Ana su hattı patladı, bazı mahallelerde sular kesilecek
  21 Haziran 2019

  Saat: 22.00’ye kadar Kılıçarslan, Paşaköy, Kasaplar, Sandallar, Karaköy, Seyit Mahallesi, Dağkent, Memur-Sen TOKİ Mahallelerinde su kesintisi yaşanacaktır

         Bolu Belediyesi tarafından içme suyu hattında ana hattın patlaması nedeniyle Alpağut Mahallesi'ni sel götürdü. Bu bölgede yapılacak onarım çalışması nedeniyle 21 Haziran 2019 Cuma günü (bugün) 8 mahalleye su verilemeyecek.

          Bugün saat 14,00 sıralarında Alpağut Mahallesi'nden geçmekte olan ana su hattında patlama meydana geldi. Bu nedenle Bolu Belediyesi içme suyu hattında yapılacak onarım çalışmaları nedeniyle 21 Haziran Cuma (bugün) günü bazı mahallelerde su kesintisi yaşanacağını duyurdu.

         Su ve Kanalizasyon İşleri Biriminden yapılan açıklamada şöyle denildi:

         İlimiz şehir içi içme suyu hattında yaşanan arıza nedeniyle 21 Haziran 2019 Cuma günü (BUGÜN) Saat: 22.00’ye kadar Kılıçarslan, Paşaköy, Kasaplar, Sandallar, Karaköy, Seyit Mahallesi, Dağkent, Memur-Sen TOKİ Mahallelerinde su kesintisi yaşanacaktır. Arızanın en kısa süre içerisinde giderilmesi ve mahallelerimize yeniden su verilmesi için Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürmekte olup halkımıza önemle duyurulur.

  • Bolulueskikyoncu24 Haziran 2019 . 16:01

   15sene belediyemiz herşeyi yandaş müteahhitlere yaptırdı. Yurumeyenmerdivenler. Yandaşlar için dijitalsusayaclari.aldırmalar.parklaricinaletler.kuruagacfidanlari.saymaklabitmez. yeterkiyandasol. Selamlar. Bugunlukbukadar.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak