“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 21 Haziran Cuma)

Vefat edenler (Bugün 21 Haziran Cuma)
  21 Haziran 2019

        1- Aşağısoku Mahallesi Halkından Merhume Emine SERT’in eşi, Huri BİLGİN, Sabriye SELÇUK’un babaları, İrfan Turgut SELÇUK ve  Merhum Mustafa BİLGİN‘in kayınpederi Ayakkabıcılar Odası eski başkanı; Tahsin SERT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi Bugün Aşağısoku Mahallesi Camii'nde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        2- Seben İlçesi Kaşbıyıklar Köyü Halkından Merhum Akif AKDAŞA’nın eşi, Tevfik ve Akif AKDAŞA’nın yengeleri, Hasan Hüseyin ile Ahmet ÇINAR’ın kardeşi; Hatice AKDAŞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi Bugün Seben İlçesi Kaşbıyıklar Köyü Caminde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Çukurören Köyü Halkından Merhum Hüseyin DUZCU Merhume Seher DUZCU’nun oğlu, Safinaz DUZCU’nun eşi, Mustafa DUZCU, Saynur ve Öznur YAVUZ’un babaları, Nezaket Özmen’in ağabeyi, Sami SAYKILI’nın yeğeni, Murat ve Yavuz’un kayınpederi; Cemal DUZCU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi Bugün Çukurören Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        4- Kaynaşlı İlçesi Dipsizgöl Köyü Halkından Merhum Abdullah Kara’nın oğlu, Murat KARA’nın babası, Mehmet AK ve Hayati KARA’nın amcaları; Halis KARA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi Bugün Dipsizgöl Köyü Caminde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        5- Mudurnu Orman İşletme personeli Berrin UÇMAN’ın eşi, Merhum Baki UÇMAN Merhume Türkan UÇMAN’ın oğlu, Baki Cem ve Ceren Nur YAMAN’ın babaları, Berkant, Fatih UĞURLU’nun enişteleri, Rehberlik ve Araştırma Merkezi öğretmenlerinden;Mustafa Yavuz UÇMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi Bugün Beşkavaklar Mahallesi Yeni Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak