BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 13 Haziran Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 13 Haziran Perşembe)
  13 Haziran 2019

        1- Kürkçüler Mahallesi halkından, Seka’dan emekli, Kemalettin ACAR ve Nebahat ACAR’ın oğlu, Seval ACAR’ın eşi; Faruk ACAR(38) Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi Bugün Kürkçüler Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        2- Paşaköy Mahallesi halkından, Paşaköy eski Muhtarı Mehmet GENÇ ve Asiye BAKIŞKAN’ın babaları; Mustafa GENÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi Bugün Paşaköy Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra mahalle mezarlığına defnedilecekir.

        3- Baltalı Köyü halkından Tahsin ÜNALAN’ın eşi, Hüseyin, Huri, İsmail, Hacer, İbrahim, Hatice’nin anneleri; Kadriye ÜNALAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi Bugün Baltalı Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        4- Karamanlı Mahallesi halkından Merhum Sadrettin ALTUN’un eşi, İlter, Şafak, Sinem ALTUN’un anneleri, Kemal ALTUN’un gelini; Sadiye ALTUN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi Bugün Yeşil Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığı'na defnedilecektir.

       5- Yeniçağ İlçesi halkından Merhum Halil YAZGAN ve Emine YAZGAN’ın kızları, emekli öğretmen Fatma ÖZGEN’in teyzesi, Tekel’den emekli İlyas TEKİN’in eşi; Macide TEKİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi Bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak