Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Genç kız aniden fenalaşarak hayatını kaybetti 

Genç kız aniden fenalaşarak hayatını kaybetti 
  10 Haziran 2019

  18 yaşındaki Sedef Cemile Keskin sebebi henüz belirlenemeyen bir hastalık yüzünden hayatını kaybetti.

        Genç kız aniden fenalaşarak hayatını kaybetti         

         Bolu Belediyesi personeli İsmail Keskin’in 18 yaşındaki kızı Sedef Cemile Keskin sebebi henüz belirlenemeyen bir hastalık yüzünden hayatını kaybetti.

          Bolu Belediyesinin emektar çalışanlarından İsmail Keskin’in kızı Sedef Cemile Keskin bayram tatili sırasındna evinde aniden fenalaştı. Ailesi tarafından hemen hastaneye kaldırılan 18 yaşındaki Sedef Cemile Keskin 2 gün boyunca komada kaldıktan sonra dün hayatını kaybetti.

          Hiçbir rahatsızlığı yokken aniden fenalaşıp komaya giren ve sonucunda da yaşamını yitiren Sedef cemile Keskin’in ölüm nedeninin ne olduğu henüz anlaşılamadı. Keskin ailesine doktorları tarafından çocuklarının bir virüs yüzünden hayatını kaybettiği söylenirken, aile bu ani ölüm karşısında adeta yıkıldı.

         Sedef Cemile Keskin’in dayısı Yaşar Yerlikaya, “Yeğenim teşhis koyulamayan bir hastalık yüzünden hayatını kaybetti. Büyük bir şok içerisindeyiz. Yeğenim sapa sağlamdı. Aniden fenalaşıp komaya girdi ve 2 gün içinde hayatını kaybetti” dedi.

         Sedef Cemile Keskin’in cenazesi bugün Yukarı Soku Mahallesi Camii'nde kılınan öğle ve cenaze namazından sonra Yukarı Soku Mahallesi Mezarlığı'na defnedildi.
   

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Çatı Tamiri Bolu Kamera Sistemleri Tonet Sandalye