Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 5 Haziran Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 5 Haziran Çarşamba)
  5 Haziran 2019

         1- Gerede İlçesi Seviller Mahallesi halkından, Sabire DEMİRSES’in eşi, Şafak DEMİRSES ve Mehtap BURKU’nun babaları, Eczacı Cem BURKU ve Gülşah DEMİRSES’in kayınpederi; Orhan DEMİRSES Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Küçükberk Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        2- Kıbrıscık İlçesi Yazıca Köyü halkından, Merhum Rafet MÜLAZIMOĞLU’nun eşi, Ertuğrul, Hayati MÜLAZIMOĞLU, Nevriye DALGIÇ ve Nesibe TONBAK’ın anneleri, Fadime ve Meryem MÜLAZIMOĞLU’nun kayınvalidesi; Muhsine MÜLAZIMOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kıbrıscık İlçesi Yazıca Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         3- Karamanlı Mahallesi halkından, Merhum İbrahim MADEN’in eşi, Atatürk Orta Okulu öğretmeni Ömer MADEN’in annesi; Saime MADEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Yeşil Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4- Taşkesti Beldesi Karacasu Mandıra Mahallesi sakinlerinden Sabri ŞEN ve Müzeyyen YÜCEL’in annesi, Nigar ŞEN ve Merhum İsmail YÜCEL’in kayınvalidesi; Emine ŞEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün Borazanlar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

         5- Aşağıkuzören Köyü Gölcük Mahallesi halkından, Sabriye ACAR’ın eşi, Hayrullah, Emrullah ACAR ve Neriman YILDIZ’ın babaları, Türkmen YILDIZ’ın kayınpederi, Süleyman ve Şükrü ACAR’ın amcaları; Hayrettin ACAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Aşağıkuzören Köyü Gölcük Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        6- Mengen İlçemiz Kuzgöl Köyü Yörükler Mahallesi halkından; Ümit CANDUR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Yörükler Mahallesi'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

        7- Seben İlçesi halkından, Hatice BAYAR’ın eşi, Mustafa BAYAR, Hacer ZENGER ve Safiye ÖMÜR’ün babaları; Mehmet BAYAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Seben ilçesi Merkez Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Alpagut Köyü mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak