BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Liseli gençlerin kavgası kanlı bitti 

Liseli gençlerin kavgası kanlı bitti 
  4 Haziran 2019

  Yaşanan kavgada, yabancı uyruklu 5 kişi önceden kavgalı oldukları iki Türk gencini bıçaklayarak kayıplara karıştı.

           Liseli gençlerin kavgası kanlı bitti 
           İzzet Baysal Cad. Albay sokak üzerinde bulunan bir kafeteryada karşılaşan iki grup genç arasında çıkan kavga kanlı bitti. 30 Mayıs Perşembe gecesi yaşanan kavgada, yabancı uyruklu 5 kişi önceden kavgalı oldukları iki Türk gencini bıçaklayarak kayıplara karıştı. Başından ve göğsünden bıçaklanan ve hayati tehlikesi devam eden lise 11. Sınıf öğrencisi genç Ankara’ya sevk edilirken, olaydan sonra kaçan yabancı uyruklu gençlerin daha sonra yakalandıkları belirtildi. 
            Geçtiğimiz hafta Perşembe akşamı yaşanan dehşet verici olayda yaşları 16 ila 18 arasında değişen 4 lise öğrencisi ile daha önce aralarında husumet olan 5 yabancı uyruklu mülteci birbirine girdi. Halil İbrahim Şengül., Umut Önder Y., Eray B. ve  Emrecan A., geçen hafta 30 Mayıs Perşembe gecesi gece geç saatte yabancı uyruklu gençlerin oluşturduğu grupla karşı karşıya geldi. Tartışma bir anda bıçaklı sopalı kavgaya dönüştü. Yaşları büyük olan yabancı uyruklu grup, Türk gençlerin üzerine saldırdı. Yaşanan arbede de Halil İbrahim Şengül. ve Umut Önder Y. Ağır şekilde, Eray B. ve Emrecan A. ise hafif şekilde yaralandı. Olay mahalline çok sayıda polis ekibi ve ambulans sevk edildi. Yaralılar İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi acil servisine sevk edildi. Olaya karıştığı tespit edilen 5 yabancı uyruklu sığınmacı ise olaydan bir süre sonra polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Yakalanan Yabancı uyruklu şahısları sorgusunun devam ettiği belirtildi.
              Bıçaklı sopalı kavgada yaralanan Halil İbrahim Şengül, Yüzünden elmacık kemiği üzerinden ve ciğerlerinden aldığı bıçak darbeleriyle ağır şekilde yaralandı. Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yoğun bakıma alınan Şengül'ün daha sonrada Ankara Hacettepe Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildiği öğrenildi. Diğer yaralı Umut Önder Y.’nin ise sırtına aldığı iki bıçak darbesi sonucu akciğerlerinde kalıcı hasar oluştuğu belirtildi. Kavgada yaralanan Eray B. ve EmrecanA.’nın tedavisi tamamlandıktan sonra taburcu edildiği belirtildi.
              Alınan bilgiye göre Canip Baysal Lisesi’nde yabancı uyruklu öğrencilerle birlikte öğrenim görmekte iken, yabancı uyruklu öğrencilerle aralarında sorun yaşadıkları için okul değiştirmek zorunda kalan Lise 11. Sınıf öğrencisi Halil İbrahim Şengül’ün bir süre önce Emine- Mehmet Baysal Lisesi’ne kayıt nakli yaptırdığı öğrenildi. 
   

  • bolunun yerlisi10 Haziran 2019 . 09:05

   yazıklar olsun. bizim çocuklarımıza bunu yapanlar yarın birgün bu ülkeye neler yapmaz. Halk oylaması olmalı acilen .. biz gitmelerini istiyoruz halk olarak. AKP VE MHP yüzünden daha fazla kendimizi güvensiz hissetmek istemiyoruz. YARDIM YAPACAKSANIZ KENDİ ÜLKELERİNDE YAPIN!! BİZİM ASKERİMİZ SURİYE AZEZDE SURİYE AFRİNDE ŞEHİT OLSUN ONLARDA BURDA YESİN İÇSİN. NEREDE VERİLECEK BUNLARIN HAKKI!
  • ibrahim7 Haziran 2019 . 17:12

   Bolu Emniyet Müdürlüğü görevini yapsın lütfen, öncelikle sorun çıkartanlar şehrimizden gönderilsin, bilsinler ki buralar bizim,
  • Gülen ADAM6 Haziran 2019 . 21:54

   Tüm bu ortadoğulu mültecilere, Milyarlarca dolar Petrol geliri olan Müslüman Arap Devletleri bakmaz, himaye etmez de hep bize havale edilir, anlayan varsa beri gelsin..!
  • Ali6 Haziran 2019 . 18:07

   En vahim olanda Turk gencin sorun yasayip okul degistirmesi.Benim anlamakta zorluk cektigim konu ise bunlar Turkiyenin her yerinde cogunluk oldu be ufak ufak zorbalikla hakimiyeti ellerine gecirmeye calisiyorlar bunlar 3 milyon bes milyon degil benve en az onbesmilyon nereye gitsem onlar .....
  • Bolu6 Haziran 2019 . 02:13

   Vatanlarını savunmayıp vatanlarından kaçan bu vatan hainleri, sığınıp bedava ekmeğini yediği bedava sağlık hizmetini aldığı, çalışmadan maaş aldığı ülkenin gençlerine bıçak çekip saldırıyorsa, elbetteki Tanju Özcan haklıdır.Kendi vatanına hayrı olmayanların bize ne hayrı olabilirki.Gitsin bu soysuzlar.
  • Hidayet Varlı5 Haziran 2019 . 11:16

   Gectiğimiz hafta yaşanan ve Mültecilerin sebeb olduğu bu müessir olayı biz daha yeni duyuyoruz.. Resmi makamlar, gazeteler vs, bırakın olayın üzerine gitmeyi, millet "aman duyulmasın, Mültecilere bulaşırsak başımıza bişi gelirmi" noktasında. Sanki kendi memleketimizde bizler mülteci, Gelen araplar da evsahibi oldu.. Gelinen bu durumun tek sorumlusu onların koruyuculuğunu üstlenen AKP ve ortağı MHP dir.. Mültecilerin geriye gönderilmesi konusunda derhal HALKOYLAMASI

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak