Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 1 Haziran Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 1 Haziran Cumartesi)
  1 Haziran 2019

        1- Seben İlçesi Gerenözü Köyü halkından Birol ve Hatice GÜRBÜZ’ün kızı, Mustafa ve Sıdıka GÜRBÜZ’ün torunu; Nisanur GÜRBÜZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Seben İlçesi Gerenözü Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Merhum Mehmet ve Merhume Zehra ACAR’ın oğlu, Turhan ACAR, Orhan ACAR ve Ayşe DOĞAN’ın kardeşi, Burcu ve Barış ACAR’ın babası, Görkem ve Gizem ACAR’ın amcası; Burhan ACAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çıkınlar Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

        3- Kürkçüler Mahallesi halkından Seyfettin ve Nazire DEDEOĞLU’nun gelini, Aydın DEDEOĞLU’nun eşi; Gülhan DEDEOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kürkçüler Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        4- Merhum Tevfik KAYA’nın eşi, Merhum Mehmet KAYA ve emekli imam Şerafettin KAYA’nın yengeleri, Doktor Ahmet KAYA ve Nursen ÇARIKÇI’nın babaanneleri; Fatma KAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Mudurnu İlçesi Yıldırım Beyazıt Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası defnedilecektir.

        5- Belediye personeli Özgür ARSLAN’ın babası, Selim KAMIŞ’ın kayınpederi, Ahmet ARSLAN’ın oğlu, Yüksel ve Kerim ARSLAN’ın kardeşi; Mehmet ARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Düzce ili Kaynaşlı ilçesi Dipsizgöl Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Merkez Mezarlığı'na defnedilecektir.

        6- Kayseri İli eşrafından Beşkavaklar Mahallesi sakinlerinden, Nurten ULUS’un eşi, Semih ve Şevda ULUS’un babası, Ali ULUS’un kardeşi, Demir, Pamir ve Atlas’ın dedeleri, Ulus İnşaat'ın sahiplerinden; Süleyman ULUS Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Beşkavaklar Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak