Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Çarıkçı istemediği için, Kongre yapılmadı !

Çarıkçı istemediği için, Kongre yapılmadı !
  30 Mayıs 2019

  Kongreye Boluspor’un efsane Başkanı Yener Bandakçıoğlu rahatsızlığı nedeniyle iki kişinin kollarında güçlükle gelerek kongreyi beklerken, kendisini Boluspor’un sahibi olarak gören mevcut Başkan Necip Çarıkçı çok sonra ortaya çıktı.

  Çarıkçı istemediği için, Kongre yapılmadı !Çarıkçı istemediği için, Kongre yapılmadı !

         Çarıkçı istemediği için, Kongre yapılmadı !
         Kendisini Boluspor’un sahibi gibi gören Necip Çarıkçı, günlerdir üyeleri tek tek telefonla arayarak ve aratarak 30 Mayıs’ta kongrenin yapılmayacağını, bu nedenle kongreye gelmemelerini istedi ve bunda da başarılı oldu. Yoklama listesine imza atmak için üyeler sırada beklerken, Çoğunluk sağlanmadı denilerek kongrenin 15 Haziran tarihine ertelendiği açıklandı.
         Listesini yaparak kongreye hazırlıklı gelen ve kongrenin 15 Haziran’a kalmaması ve bir an evvel yapılmasının Boluspor’un yararına olacağı düşüncesiyle hareket eden Cavit demir, 30 Mayıs’ın bile kongre için çok geç bir tarih olduğunu, 15 Haziran’da yapılacak kongrede iş başına gelecek yönetimin yeni sezon hazırlıkları için zaman kalmadığını söyledi. 
         Ertelenen kongrenin ardından kısa bir açıklama yapan Çarıkcı; “Cavit beyle seçimden sonra arkadaşlarımızla birlikte oturup konuşacağız. Ben Cavit Bey’e bütün evrakları verdim, büyün mali raporu da verdim. Ben Cavit Bey’e her şeyi verdim” dedi
       

           Boluspor sevgisi budur işte!        

           Kongreye Boluspor’un efsane Başkanı Yener Bandakçıoğlu rahatsızlığı nedeniyle iki kişinin kollarında güçlükle gelerek kongreyi beklerken, kendisini Boluspor’un sahibi olarak gören mevcut Başkan Necip Çarıkçı çok sonra ortaya çıktı. Listesini yaparak yönetime talip olduğunu çok önceden açıklayan Cavit Demir ise 15 gün sonra yapılacak kongrenin her şey için çok geç olacağı düşüncesiyle adaylıktan çekilebileceğini belirtti. 
            Boluspor Başkan Adayı iş insanı Cavit Demir yaptığı açıklamada, 15 Haziran’da yapılacak olan 2.oturumda aday olmama ihtimalinin %90 olduğunu kaydeden Cavit demir şöyle konuştu: “İnsanlara söz verdik. Düşüneceğiz, taşınacağız. Kongrenin ateşiyle çok bir şey söylemek doğru değil. Kulübün mali durumu da ortadaydı. Biz dostlarımızla, arkadaşlarımızla temiz bir yönetim olsun diye çıktık. Hayırlısı olsun. Bizden buraya kadar. Hayırlı uğurlu olsun yeni yönetime. Düşüneceğiz ama bugün itibariyle kendi aramızda toplantı yaptıktan sonrada kararımızı vereceğiz ama istişare yaptığımızda bir dahaki döneme aday olmama olasılığımız %90. Boluspor’a camiamıza hayırlı olsun” dedi.
   

  • Omer csjsk5 Haziran 2019 . 12:50

   Asıl mesele carikci neden Kongreyi 15 hazirana erteletmek istiyor- Ne gibi bir plani var

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Çatı Tamiri Bolu Kamera Sistemleri Tonet Sandalye