Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Kaçak kazı yaparken yakalandılar

Kaçak kazı yaparken yakalandılar
  29 Mayıs 2019

  İzinsiz kazı yaparken 2 adet metal arama dedektörü ve kazı malzemeleri ile birlikte suçüstü yakalanarak olayda kullandıkları malzemelere el konuldu.

        Bolu İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan arama ve kontrol faaliyetlerinde, kaçak kazı yaptıkları tespit edilen 4 şahıs yakalanarak gözaltına alındı.

         Yeniçağa İlçesinde yapılan arama ve kontrol faaliyetleri ile ilgili Bolu İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Yeniçağa İlçesi Gölbaşı Köyünde yapılan arama ve kontrol faaliyetleri neticesinde; O.A., A.G., H.A. ve A.U. isimli şahıslar izinsiz kazı yaparken 2 adet metal arama dedektörü ve kazı malzemeleri ile birlikte suçüstü yakalanarak olayda kullandıkları malzemelere el konuldu. Şahıslara ait olan otomobilin yapılan sorgusunda muayenesiz ve sigortasız olduğu gerekçesi ile araç sahibine idari para cezası kesilerek araç yed-i emin otoparkına çekildi.

        Gözaltına alınan 4 şüpheli şahıs hakkında yasal işlem başlatıldı.”

   

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Çatı Tamiri Bolu Kamera Sistemleri Tonet Sandalye