Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 Boluspor Kongresi 30 Mayıs’ta mutlaka yapılmalıdır

 Boluspor Kongresi 30 Mayıs’ta mutlaka yapılmalıdır
  25 Mayıs 2019

  Boluspor Kongresi 30 Mayıs’ta mutlaka yapılmalıdır Boluspor’da yaklaşan kongre ...

           Boluspor Kongresi 30 Mayıs’ta mutlaka yapılmalıdır
           Boluspor’da yaklaşan kongre öncesi mevcut yönetimin kongre tarihini 30 Mayıs ve 15 Haziran olarak belirlemesinin sebebi; Çarıkçı’nın yönetimi bırakmak istememesi olarak anlaşılırken, camiada tepkilere neden olmuştu.
           Boluspor’da daha önce yapılan tüm kongreler Mayıs ayında tamamlanırken, yeni dönem için kongre tarihinin Mayıs ayının son gününe alınması ve çoğunluk sağlanamaması halinde 1 hafta sonra olması gerekirken 15 Haziran’a kadar atılması, haklı olarak büyük tepkileri beraberinde getirmişti.
           Spor Toto 1. Ligde ve Süper Ligde birçok takım kongrelerini tamamlamış ve yeni sezon hazırlıklarına şimdiden başlamış durumdayken, Boluspor Kongresinin Çarıkçı’nın keyfine göre bile bile geciktirilmesi nedeniyle transfer çalışmalarında da diğer takımların artanlarını toplayacağımız kaçınılmaz bir gerçektir. 
           Geçtiğimiz hafta sona eren ve mevcut yönetimin bile bile geciktirdiği kongrenin ilk tarihte yapılması için delegelere çağrı yapması beklenen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın 15 Haziran'ı işaret etmesi de akıllarda soru işaretleri yarattı. Borç içindeki Boluspor'un yeni sezon için bir an evvel kolları sıvaması gerekirken Özcan'ın neden böyle bir açıklama yaptığı da henüz anlaşılmış değil.
             Kırımızı beyazlı camiada herkes kongrenin bir an evvel yapılması konusunda hem fikir iken, bile bile geciktirenlerin vebal altına girdiklerinin altı çiziliyor. 
             Kongrenin 30 Mayıs’ta yapılması ve Boluspor’da yeni sezon hazırlıklarının bir an önce başlamasının başarılı olabilmek için şart olduğu bilinci ile delegelere çağrılar yapılarak 30 Mayıs Perşembe günü çoğunluğun sağlanması ve kongrenin yapılması hedefleniyor.         

  • Mucahit GOREN25 Mayıs 2019 . 22:12

   Kim neyin pesinde bizde anlamadik kaleci gokhan akabueze sozlesmeleri bitti bu adamlar once bolusporla gorusecez... kongre sureci uzarsa durum ne gosterir bilemeyiz diyolar bizim agalarda bilmem neresinin keyfine tarih uzatiyolar bu adamlarida kacirin elinizden bida ararda bulursunuz. Gene kimsenin anlasmadigi begenmedigi batuhan ozgurcan bilazer gibileri alirsiniz tobe yarabbim ya

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Çatı Tamiri Bolu Kamera Sistemleri Tonet Sandalye