Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Güzel İnsan son yolculuğuna uğurlandı 

Güzel İnsan son yolculuğuna uğurlandı 
  24 Mayıs 2019

  unus Çufa(92) Ağabeyimiz, bugün Gerede’de, ismine ve anılarına yakışacak derecede çok kalabalık bir cemaatin katıldığı cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı. 

  Güzel İnsan son yolculuğuna uğurlandı Güzel İnsan son yolculuğuna uğurlandı Güzel İnsan son yolculuğuna uğurlandı Güzel İnsan son yolculuğuna uğurlandı Güzel İnsan son yolculuğuna uğurlandı Güzel İnsan son yolculuğuna uğurlandı Güzel İnsan son yolculuğuna uğurlandı Güzel İnsan son yolculuğuna uğurlandı Güzel İnsan son yolculuğuna uğurlandı 

          Güzel İnsan son yolculuğuna uğurlandı 
           Güzel insanların yönetiminde güzel anılarla birlikte tarih yazarak efsaneleşen Boluspor’un anlı şanlı mazisinde her zaman hatırlanacak en güzel insanlardan biriydi Yunus Çufa Ağabeyimiz. 
          Her Bolusporlu’nun göğsünü gere gere mazisi ile övünç duyduğu Efsane Boluspor’un tarihine ismini hafızalardan silinmeyecek derecede güzel anılarla yazdırmış olan Yunus Çufa(92) Ağabeyimiz, bugün Gerede’de, ismine ve anılarına yakışacak derecede çok kalabalık bir cemaatin katıldığı cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı. 
          Yunus Çufa, Boluspor’un anlı şanlı yıllarında uzak deplasmanlarına kendisi kara yolculuğu ile önceden gider, deplasmana uçakla gelen kırmızı beyazlı kafileyi hava alanında elinde çiçek buketi ile uçağın merdivenlerinde karşılayarak, takımımıza motivasyon sağlardı. Tam bir Boluspor sevdalısı olan Yunus Çufa, herkese nasip olamayacak derecede çok ince ruhlu bir Ağabeyimizdi. Tanıştığı insanların acı ve tatlı günlerinde her zaman elinde çiçeği ile oracıkta bitiverir, gönülleri fethederdi. 
          Kısa bir süre önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Yunus Çufa Ağabeyimizin hayata gözlerini yummadan önce sürekli çok sevdiği Boluspor'u ve yine çok sevdiği Boluspor’un Efsane Başkanı Yener Bandakçıoğlu’nun ismini sayıkladığı öğrenildi. 
           Belindeki rahatsızlık nedeni ile iki kişinin kolunda güçlükle adım atabilen ve camiye güçlükle getirilebilen Yener Bandakçıoğlu, Çufa’nın cenaze namazında oturarak da olsa saf tutarken, cenaze namazına Hakim ve Savcılar Kurulu (HSK) Başkanı Mehmet Yılmaz, Danıştay Üyesi Ahmet Saraç, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, eski Başkanlar; Emin Semercioğlu Mehmet İnceayan, Ziya Demiralp, N.Ç., Yeni Başkan Adayı Cavit Demir, Boluspor’un eski yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 
        Yunus Çufa’nın cenazesi bugün Gerede Yeni Camii'nde kılınan ikindi ve cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığı’na defnedildi. 
   

  • Mehmet Süha Alparslan25 Mayıs 2019 . 11:17

   Değerli Yunus Çufa ağabeyimizin cenaze törenine mazeretim dolayısı ile katılamadım. Boluspor Başkanlığı dönemimde Yunus Çufa yönetim kurulu üyemizdi. Denildiği gibi çok fedekar bir yönetici idi. Boluspor camiasına ve ailesine başsağlığı dilerim.Allah rahmet eylesin...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Çatı Tamiri Bolu Kamera Sistemleri Tonet Sandalye