Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Fatih'in Hocası Akşemddin Göynük'te anılacak

Fatih'in Hocası Akşemddin Göynük'te anılacak
  24 Mayıs 2019

  32'inci Uluslararası Göynük Akşemseddin Hazretlerini Anma Günü iftardan önce mehteran gösterisiyle başlayacak. Hamamönü Meydanı'nda düzenlenecek iftar yemeğinin ardından 'Sosyal Bilimsel ve Askeri Yönleriyle Akşemseddin Hazretleri' başlıklı konferans düzenlenecek.

        Fatih'in Hocası Akşemddin Göynük'te anılacak
        Bolu'nun tarihi konaklarıyla ünlü ilçesi Göynük'te Fatih Sultan Mehmet'in Hocası Akşemseddin Hazretleri, 32'incisi düzenlenecek Akşemseddin Hazretlerini Anma Günü etkinlikleri ile yarın törenlerle anılacak.  

       Kültür ve Turizm Bakanlığı, Göynük Belediyesi, Göynük Kaymakamlığı ile bir çok kurum ve kuruluşun desteğiyle düzenlenecek. 32'inci Uluslararası Göynük Akşemseddin Hazretlerini Anma Günü iftardan önce mehteran gösterisiyle başlayacak. Hamamönü Meydanı'nda düzenlenecek iftar yemeğinin ardından 'Sosyal Bilimsel ve Askeri Yönleriyle Akşemseddin Hazretleri' başlıklı konferans düzenlenecek.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Çatı Tamiri Bolu Kamera Sistemleri Tonet Sandalye