Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bugün birçok mahallede sular kesik

Bugün birçok mahallede sular kesik
  21 Mayıs 2019

  Bolu Belediyesi, içme suyu hattında yapılacak bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 21 Mayıs Salı günü bazı mahallelerde su kesintisi yaşanacağını duyurdu.

        Bugün birçok mahallede sular kesik        

         Bolu Belediyesi tarafından içme suyu hattında yapılacak bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 21 Mayıs 2019 Salı günü (bugün) 20 mahalleye su verilemeyecek.

          Bolu Belediyesi, içme suyu hattında yapılacak bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 21 Mayıs Salı günü bazı mahallelerde su kesintisi yaşanacağını duyurdu.

        Su ve Kanalizasyon İşleri Biriminden yapılan açıklamada şöyle denildi:

        “Bolu Belediyesi tarafından yapılan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 21 Mayıs Salı günü saat 18.00’e kadar Aşağısoku, Yukarısoku, Kuruçay, Sağlık, Kültür, Sarıcalar, Salıbeyler, Beşkavaklar, İzzet Baysal, Alpağutbey, Kılıçarslan, Paşaköy, Borazanlar, Bahçelievler, Karamanlı, Tabaklar, Gölyüzü, İhsaniye, Büyük Camii ve Akpınar Mahallelerinde su kesintisi yaşanacaktır. Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz sorunu en kısa süre içerisinde gidermek için çalışmalarını sürdürmektedir. Halkımıza önemle duyurulur.”

  • Sahte vaadler yalan insan21 Mayıs 2019 . 22:38

   Beklenen: Bolu'da 500 Litre İnsani Su Hakkı ve Türkiye'nin en bol su kaynağı olan Bolu'da en ucuz suyunu kullanmak. Akparti'nin Bolu'da hayata geçirmeye çalıştığı Karadere projesini Tanju Özcan'In bitirerek hayata geçirmesi. Gerçekte olan: Vaadlerin yalan olduğunun anlaşılması. İnsani su hakkının önemsenmemesi, Susuzluk, Uzun süren çalışmalar, yavaşlık. En pahalı suyu kullanmaya son gaz devam. Teşekkürler yeni başkan Tanju.
  • Çilekeş Emekli21 Mayıs 2019 . 21:46

   Yürüyen Merdümenü yapdu, merdümenü, tancu başkan..
  • vedat21 Mayıs 2019 . 21:25

   Su kaçağı var diye belediyeye gittik. ilgilenen yok...yollar sırılsıklam
  • Salih ÖZDEMİR21 Mayıs 2019 . 17:54

   Bahçelievler altgeçiti çıkışındaki yolun ortasındaki su kaçağı iki aydır akıyor.Haberleri olduğu halde ilgilenilmiyor.Bumu hizmet anlayışınız
  • YILMAZ21 Mayıs 2019 . 16:51

   BOLU DA HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLDU, SIRA İSTANBULDA , İSTANBULDA DA HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK. RAMAZAN GÜNÜ YARASIN MİLLETE

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Çatı Tamiri Bolu Kamera Sistemleri Tonet Sandalye