Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 18 Mayıs Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 18 Mayıs Cumartesi)
  18 Mayıs 2019

        1- Çobankaya Köyü Kayserler Mahallesi halkından, Abdullah, Mehmet BASKIN ve Hacer ZORLU’nun babaları; Tahsin BASKIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Çobankaya Köyü Kayserler Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Karacasu Beldesi halkından, Fikret, Bilal, Zeki ve Aysel AKKOLOĞLU’nun babaları; İbrahim AKKOLOĞLU Hak'kın rahhmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Karacasu Beldesi Santral Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası belde mezarlığına defnedilecektir.

        3- Seben İlçesi Ekiçiler Köyü halkından, Nezaket ÇAKIR’ın eşi, Mehmet, Ahmet, Osman ÇAKIR ve Nuriye TÜRKCAN’ın babaları; Mustafa ÇAKIR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Seben ilçesi Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Merkez mezarlığına defnedilecektir.

        4- Dörtdivan İlçesi Cemaller Köyü halkından, Merhum Fikri ERDEM’in eşi, Ramazan Doğan ERDEM, Emine ALTUNDAĞ ve Asiye AKSU’nun anneleri; Hatice ERDEM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Dörtdivan ilçesi Cemaller Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak