Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Biz bu haberleri yaparken, yandaş basın belediyeyi hortumlamaya devam ediyordu !

Biz bu haberleri yaparken, yandaş basın belediyeyi hortumlamaya devam ediyordu !
  15 Mayıs 2019

  Biz bu haberleri yaparken, yandaş basın belediyeyi hortumlamaya devam ...

       Biz bu haberleri yaparken, yandaş basın belediyeyi hortumlamaya devam ediyordu !         

         İzzet Baysal Caddesi'nin ortasına kondurulan kafe binası inşaası başladığı anda BolununSesi Gazetesi olarak aşağıdaki haberi yapmıştık. Yandaş ve yalaka basın ise her zamanki gibi Bolu Belediyesi'ni hortumlamakla iştigal ediyordu. Bu nedenle onlar bu tür belediyeyi eleştiren haberlere yer vermedikleri gibi, Gazetemiz Sahibi Kamuran Alagözoğlu darp edildiği zaman, sahip çıkmak bir yana dursun, tam tersine adeta teneke çalarak; "Gazeteci Kamuran Alagözoğlu'nun ağzını burnunu dağıttılar" diye haber yapacak kadar da alçaklaşıyorlardı.    

        Bu büfe kondular hangi yandaşlara verilecek ?
       11 Haziran 2018

         Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz İzzet Baysal Caddesi'nin ortasına büfe kondular yapıyor. Bolu'yu yandaşlarına peşkeş çeke çeke 15 yılını tamamlamak üzere olan Yılmaz'ın giderayak yolun ortasına kondurduğu büfeleri yine hangi yandaşlarına vereceği merakla bekleniyor.
          Belediyelerin görevi imar yolsuzlukları ile mücadele etmektir. Ana caddenin ortasına imar katliamı yaparak büfeler kondurmak değildir!       
          Hal böyle iken AKP'li belediyelerde yandaşlara rant dağıtmanın en önemli aracı haline gelen imar yolsuzluklarına seçimler yaklaşırken getirilen “af” ile yolsuzluklar kanunen yasallaşır.
         Bu kez de böyle oldu.
         Ancak Bolu Belediyesi vatandaşları şaşkına düşüren öyle bir düzenlemeye yol verdi ki,   
        Akıllara durgunluk verecek büfe kondu yapıları, Bolu'nun trafiğe kapalı İzzet Baysal Caddesi'nde Cadde 14 ve Ziraat Bankası önünde yükselmeye başladı.
        Çelik konstrüksiyondan üretilen imalatlar bugün birdenbire ortaya çıktı.
        Yaklaşık 50-80 metrekare büyüklüğünde 3-4 metre yüksekliğinde çelik yapılara bakakalan vatandaşlar, büfe kondu imalatlarının hangi yandaşlar için yapıldığını öğrenmeye çalıştı.     

         BolununSesi olarak soruyoruz;        
         *Muhalefet partilerinden milletvekili seçilmeyi bekleyen sözde muhalif milletvekili adayları, muhalefet adına yine hiçbir laf etmeyecek misiniz? 
          *Muharrem İnce, Meral Akşener konuşacak, nalına mıhına vuracak, bizim sözde muhalif milletvekili adayları da onların sayesinde oyları toplayıp Bolu'dan milletvekili seçilecek. Sizin muhalefet anlayışınız Mengen- Mudurnu gezip, oralarda vatandaşları öpüp gelmek midir?
          *Bu kafayla alırsınız bedavadan oturduğunuz yerden oyları! Çok beklersiniz !
          *Bu büfe kondular için Belediye Meclisi'nden nasıl izin çıktı? Orada sözde muhalif CHP'liler de var. Onlar da acaba bunlara onay verdiler mi?
         *Bunlar giderayak ne götürürsek kar derken, muhalif  olduklarını iddia eden siyasi partilerin Bolu milletvekili adayları başta olmak üzere, il ve ilçe başkanları, sözde sivil toplum örgütlerinin temsilcileri bu çirkinliğe ses çıkarmayacak mısınız? 

  • Başkan15 Mayıs 2019 . 13:41

   Tanju Başkanın dikkatinin dağıldığı ve birileri tarafından yanlış yapmaya zorlandığı son gelen haberler arasında... Eski başkan döneminden kalan yandaş olarak bilinen kişilere kendi partilisinden daha çok değer verdiği ve hatta kendi partilisine soğuk davrandığı, hiçbir iş imkanı tanımadığı da cabası. Balon çabuk patlayacak gibi. Yazık ki her dönemde üvey evlat muamelesi gören sosyal demokratlar kırgın...
  • Habib DOĞRU15 Mayıs 2019 . 11:47

   O dönemde kime verileceği belliydi mutlaka.. ! Şimdi yıkılınca adamlar amma üzülmüştür.!! :))

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon