Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 15 Mayıs Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 15 Mayıs Çarşamba)
  15 Mayıs 2019

        1- Seben İlçesi Kaşbıyıklar Köyü halkından, Huriye YILMAZ’ın eşi, Mücahit, Nevzat ve Süleyman YILMAZ’ın babaları, Aytaç, Seyhan ve Utku YILMAZ’ın dedeleri; Sadık YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Aktaş Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Düzce Dipsizgöl Köyü halkından Cevat ARSLAN’ın oğlu, Elmas ARSLAN’ın eşi, İlker, İlknur, Öznur ARSLAN’ın babaları; Mustafa ARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Dipsizgöl Köyü Yanıkbaşı Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Dipsizgöl Yanıkbaşı Mezarlığı'na defnedilecektir.

        3- Değirmenbeli Köyü halkından, Değirmenbeli Köyü Muhtarı İdris GÜNIŞIK, Bayram ve Muharrem GÜNIŞIK’ın babaları; Mehmet GÜNIŞIK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Değirmenbeli Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- Çatakören Köyü halkından Merhum Şaban SÖZKÖSEN’in annesi, Merhum Ahmet BULUT’un eşi, Nezaket SÖZKESEN’in kayınvalidesi, Şerif SÖZKESEN’in babannesi; Hatice BULUT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Çatakören Köyü Camii'nde kılınacak olan öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        5- Beşkavaklar Mahallesi sakinlerinden Bolu Belediyesi Temizlik İşleri'nden emekli; Celal PERÇİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Düzce Kaynaşlı İlçesi Darıyeri Hasanbey Köyü Kulübeyanı Mahallesi Camii'nde kılınacak olan ikindi ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

  • mfa.15 Mayıs 2019 . 19:00

   siirtte terör başlatan ve hakkında yakıt kararı verilenler için acıl ölüm vecehennem dilerim ölümleri gazyağıyla veya benzin ilede olabilir

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak